Hirdetés
Poszt: Védő, Állampolgárság: Hollandia, Életkor: 34, Magasság: 177 cm. 2023-2024: 22 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Helmond Sport - Eindhoven (2024. május 3.).
Utolsó frissítés:
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 700 E € (2015. febr. 15.)
Helmond Sport: 22 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Cambuur Leeuwarden: 113 meccs, 0 gól, 2 gólpassz
Heerenveen: 24 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Élő eredmények
Doke Schmidt – életkor: 34 év. Születési dátum: 1992. április 7..
Poszt: Védő.
Doke Schmidt – magasság: 177 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Hollandia.
Doke Schmidt – 2023-2024 idény: 22 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Helmond Sport | 32 éves | 200 E € | |
| Helmond Sport | 31 éves | 250 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 31 éves | 275 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 30 éves | 300 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 30 éves | 300 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 29 éves | 350 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 28 éves | 350 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 28 éves | 325 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 28 éves | 325 E € | |
| Heerenveen | 27 éves | 400 E € | |
| Heerenveen | 26 éves | 500 E € | |
| Heerenveen | 26 éves | 600 E € | |
| Heerenveen | 25 éves | 600 E € | |
| Heerenveen | 25 éves | 500 E € | |
| Heerenveen | 24 éves | 500 E € | |
| Heerenveen | 24 éves | 400 E € | |
| Heerenveen | 23 éves | 500 E € | |
| Heerenveen | 23 éves | 600 E € | |
| Heerenveen | 22 éves | 700 E € | |
| Heerenveen | 22 éves | 450 E € | |
| Go Ahead Eagles | 21 éves | 350 E € | |
| Heerenveen | 21 éves | 250 E € | |
| Heerenveen | 20 éves | 300 E € | |
| Heerenveen | 20 éves | 400 E € | |
| Heerenveen | 19 éves | 200 E € | |
| Heerenveen | 19 éves | 50 E € |
Doke Schmidt – 2023-2024 idény: 22 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1524. Átlagos értékelés: 6,7.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Eerste Divisie | Helmond Sport | 22 | 1524 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Cambuur Leeuwarden | 25 | 1668 | 0 | 0 | 6,3 |
| KNVB-kupa | Cambuur Leeuwarden | 2 | 171 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2021-2022 | Eredivisie | Cambuur Leeuwarden | 30 | 2497 | 0 | 1 | 6,3 |
| KNVB-kupa | Cambuur Leeuwarden | 2 | 153 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 37 | 3042 | 0 | 0 | 6,7 |
| KNVB-kupa |
| Cambuur Leeuwarden |
| 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 15 | 1261 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB-kupa | Cambuur Leeuwarden | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Heerenveen | 13 | 904 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Heerenveen | 11 | 591 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|