Hirdetés
Gabriel Báez jelenlegi csapata: Talleres Cordoba. Poszt: Védő, Állampolgárság: Argentína, Életkor: 31, Magasság: 178 cm, Piaci érték: 600 E EUR. 2026: 18 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Boca Juniors - Talleres Cordoba (2026. október 17.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 1,3 M € (2024. jún. 9.)
Talleres Cordoba: 18 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Talleres Cordoba) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Gabriel Báez 1390 percet játszott, és 16 mérkőzésen volt kezdő.
Talleres Cordoba: 30 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Nacional Montevideo: 25 meccs, 0 gól, 3 gólpassz
Cerro Porteño: 43 meccs, 0 gól, 2 gólpassz
Sol de America: 31 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Cerro Largo: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Montevideo Wanderers: 4 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Talleres Cordoba, Élő eredmények
Gabriel Báez – életkor: 31 év. Születési dátum: 1995. július 21..
Poszt: Védő.
Gabriel Báez – klub: Talleres Cordoba.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Talleres Cordoba | 30 éves | 600 E € | |
| Talleres Cordoba | 30 éves | 800 E € | |
| Nacional Montevideo | 29 éves | 1 M € | |
| Nacional Montevideo | 29 éves | 1,3 M € | |
| Nacional Montevideo | 28 éves | 1,3 M € | |
| Nacional Montevideo | 28 éves | 1,2 M € | |
| Nacional Montevideo | 28 éves | 1 M € | |
| Cerro Porteno | 27 éves | 800 E € | |
| Cerro Porteno | 27 éves | 800 E € | |
| Cerro Porteno | 27 éves | 450 E € | |
| Sol de America | 26 éves | 400 E € | |
| Sol de America | 26 éves | 450 E € | |
| Cerro Largo | 25 éves | 325 E € | |
| Cerro Largo | 25 éves | 300 E € | |
| Newell's Old Boys | 24 éves | 300 E € | |
| Newell's Old Boys | 24 éves | 500 E € | |
| Venados | 22 éves | 600 E € | |
| Newell's Old Boys | 21 éves | 400 E € | |
| Newell's Old Boys | 21 éves | 500 E € | |
| Newell's Old Boys | 20 éves | 700 E € | |
| Newell's Old Boys | 19 éves | 400 E € |
Erősebb láb: Bal.
Állampolgárság: Argentína.
Piaci érték: 600 E EUR.
Gabriel Báez – 2026 idény: 18 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Gabriel Báez – 2026 idény: 18 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1390. Átlagos értékelés: 6,5.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 17 | 1300 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Argentina | Talleres Cordoba | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 4 | 285 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 8 | 614 | 0 | 0 | 6,6 |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Nacional Montevideo | 6 | 501 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | CONMEBOL Libertadores-kupa | Nacional Montevideo | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | CONMEBOL Libertadores-kupa | Nacional Montevideo | 12 | 1080 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|
| Uruguayi élvonal | Nacional Montevideo | 5 | 377 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Paraguayi élvonal | Cerro Porteño | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Paraguayi élvonal | Cerro Porteño | 29 | 2009 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Cerro Porteño | 9 | 735 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022 | Paraguayi élvonal | Sol de America | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Sol de America | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Paraguayi élvonal | Cerro Porteño | 2 | 134 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayi élvonal | Sol de America | 18 | 1612 | 0 | 0 | – |
| 2021 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Cerro Largo | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Paraguayi élvonal | Sol de America | 3 | 262 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uruguayi élvonal | Montevideo Wanderers | 4 | 267 | 0 | 0 | – |