Hirdetés
Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Japán, Életkor: 32, Magasság: 170 cm, Piaci érték: 175 E EUR. 2025-2026: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Heidelberg United - Wellington Phoenix (2025. augusztus 19.).
Utolsó frissítés:
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 1 M € (2014. márc. 30.)
Wellington Phoenix: 33 meccs, 3 gól, 8 gólpassz
Gamba Osaka: 59 meccs, 3 gól, 6 gólpassz
Fagiano Okayama: 10 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Shimizu S-Pulse: 48 meccs, 2 gól, 9 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Élő eredmények
Hideki Ishige – életkor: 32 év. Születési dátum: 1994. szeptember 21..
Poszt: Középpályás.
Hideki Ishige – magasság: 170 cm.
Erősebb láb: Mindkettő.
Állampolgárság: Japán.
Piaci érték: 175 E EUR.
Hideki Ishige – 2025-2026 idény: 3 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 éves | 175 E € | |
| Free Player | 31 éves | 250 E € | |
| Wellington Phoenix | 31 éves | 300 E € | |
| Wellington Phoenix | 30 éves | 350 E € | |
| Wellington Phoenix | 30 éves | 400 E € | |
| Gamba Osaka | 29 éves | 300 E € | |
| Gamba Osaka | 29 éves | 400 E € | |
| Gamba Osaka | 28 éves | 400 E € | |
| Gamba Osaka | 28 éves | 400 E € | |
| Gamba Osaka | 27 éves | 400 E € | |
| Fagiano Okayama | 27 éves | 450 E € | |
| Shimizu S Pulse | 26 éves | 350 E € | |
| Shimizu S Pulse | 26 éves | 400 E € | |
| Shimizu S Pulse | 25 éves | 475 E € | |
| Shimizu S Pulse | 25 éves | 600 E € | |
| Shimizu S Pulse | 24 éves | 800 E € | |
| Shimizu S Pulse | 24 éves | 850 E € | |
| Fagiano Okayama | 23 éves | 550 E € | |
| Fagiano Okayama | 22 éves | 500 E € | |
| Shimizu S Pulse | 21 éves | 525 E € | |
| Shimizu S Pulse | 20 éves | 800 E € | |
| Shimizu S Pulse | 20 éves | 900 E € | |
| Shimizu S Pulse | 19 éves | 1 M € | |
| Shimizu S Pulse | 18 éves | 700 E € | |
| Shimizu S Pulse | 17 éves | 350 E € |
Hideki Ishige – 2025-2026 idény: 3 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 110. Átlagos értékelés: 6,2.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | A-League | Wellington Phoenix | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | FFA Cup (Ausztrália) | Wellington Phoenix | 2 | 161 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | A-League | Wellington Phoenix | 26 | 1837 | 2 | 8 | 6,6 |
| FFA Cup (Ausztrália) | Wellington Phoenix | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024 | J1 League | Gamba Osaka | 3 | 18 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | J.League Cup | Gamba Osaka | 2 | 134 | 0 | 0 | – |
| J1 League |
| Gamba Osaka |
| 1 |
| 23 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023 | J1 League | Gamba Osaka | 22 | 913 | 3 | 3 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | J.League Cup | Gamba Osaka | 4 | 179 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | J1 League | Gamba Osaka | 19 | 863 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | J.League Cup | Gamba Osaka | 4 | 134 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Császári Kupa | Gamba Osaka | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Gamba Osaka | 1 | 63 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Gamba Osaka | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| J2 League | Fagiano Okayama | 9 | 643 | 0 | 0 | – | |
| Császári Kupa | Fagiano Okayama | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | J.League Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 19 | 993 | 1 | 7 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 3 | 139 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 13 | 887 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 8 | 252 | 0 | 0 | – |
|---|