Hirdetés
Ignacio Bailone jelenlegi csapata: Nacional Asuncion. Poszt: Támadó, Állampolgárság: Argentína, Életkor: 32, Magasság: 190 cm, Piaci érték: 100 E EUR. 2026: 36 meccs, 7 gól, 2 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Nacional Asuncion - Sportivo San Lorenzo (2026. november 3.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 750 E € (2017. febr. 12.)
Nacional Asunción: 36 meccs, 7 gól, 2 gólpassz
A csapat (Nacional Asunción) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Ignacio Bailone 1167 percet játszott, és 7 mérkőzésen volt kezdő.
Nacional Asunción: 84 meccs, 11 gól, 8 gólpassz
Deportivo Cuenca: 11 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
San Antonio: 72 meccs, 14 gól, 1 gólpassz
Sibenik: 17 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Tigre: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Quilmes Atlético Club: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Nacional Asuncion, Élő eredmények
Ignacio Bailone – életkor: 32 év. Születési dátum: 1994. január 20..
Poszt: Támadó.
Ignacio Bailone – klub: Nacional Asuncion.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Nacional Asuncion | 32 éves | 100 E € | |
| Nacional Asuncion | 31 éves | 100 E € | |
| Nacional Asuncion | 31 éves | 100 E € | |
| Deportivo Cuenca | 31 éves | 50 E € | |
| Nacional Asuncion | 30 éves | 100 E € | |
| Nacional Asuncion | 30 éves | 125 E € | |
| Nacional Asuncion | 30 éves | 125 E € | |
| San Antonio | 29 éves | 175 E € | |
| San Antonio | 29 éves | 175 E € | |
| San Antonio | 28 éves | 150 E € | |
| San Antonio | 28 éves | 100 E € | |
| Sibenik | 27 éves | 100 E € | |
| Sibenik | 27 éves | 150 E € | |
| Gimnasia Jujuy | 25 éves | 300 E € | |
| Instituto | 23 éves | 600 E € | |
| Estudiantes La Plata | 23 éves | 750 E € |
Erősebb láb: Bal.
Állampolgárság: Argentína.
Piaci érték: 100 E EUR.
Ignacio Bailone – 2026 idény: 36 meccs, 7 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban.
Ignacio Bailone – 2026 idény: 36 meccs, 7 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1207. Átlagos értékelés: 6,7.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 35 | 1126 | 7 | 2 | 6,7 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Nacional Asunción | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 3 | 151 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 14 | 867 | 2 | 0 | 6,5 |
| LigaPro Serie A (Ecuador) | Deportivo Cuenca | 11 | 421 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 7 | 357 | 0 | 3 | 6,6 |
| 2024 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 14 | 541 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Nacional Asunción | 4 | 186 | 1 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Nacional Asunción | 1 | 81 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 | Paraguayi élvonal | Nacional Asunción | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Nacional Asunción | 2 | 94 | 0 | 2 | 7,1 | |
| USL Championship | San Antonio | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | USL Championship | San Antonio | 25 | 986 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | USL Championship | San Antonio | 3 | 149 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022 | USL Championship | San Antonio | 25 | 824 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Horvát első liga | Sibenik | 7 | 85 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Horvát első liga | Sibenik | 10 | 275 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | San Antonio | 4 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2020 | USL Championship | San Antonio | 11 | 431 | 3 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | San Antonio | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Argentin élvonal | Tigre | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentin élvonal | Quilmes Atlético Club | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 7 | 358 | 2 | 2 | 7,1 |