Nincs elérhető adat
Utolsó frissítés:
Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Horvátország, Életkor: 38, Magasság: 184 cm, Piaci érték: 1,5 M EUR. Ivan Rakitić – 2024-2025 idény: 38 meccs, 2 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Ivan Rakitić pályára lépett: Sibenik - Hajduk Split. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2025. május 25..
Hajduk Split: 38 meccs, 2 gól, 4 gólpassz
Al Shabab: 8 meccs, 1 gól, 1 gólpassz
Sevilla: 227 meccs, 20 gól, 20 gólpassz
Barcelona: 238 meccs, 26 gól, 26 gólpassz
Schalke 04: 55 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Élő eredmények
Ivan Rakitić – életkor: 38 év. Születési dátum: 1988. március 10..
Poszt: Középpályás.
Ivan Rakitić – magasság: 184 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Horvátország.
Piaci érték: 1,5 M EUR.
Ivan Rakitić – 2024-2025 idény: 38 meccs, 2 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban.
Ivan Rakitić – 2024-2025 idény: 38 meccs, 2 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 3174. Átlagos értékelés: 6,8.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Horvát labdarúgóliga | Hajduk Split | 35 | 3062 | 2 | 4 | 6,8 |
| UEFA Európa-konferencialiga | Hajduk Split | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Szaúdi Pro League | Al Shabab | 8 | 596 | 1 | 1 | 6,8 |
| LaLiga | Sevilla | 18 | 1425 | 2 | 1 | 6,9 | |
| UEFA Bajnokok Ligája | Sevilla | 6 | 459 | 0 | 3 | 7,0 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 2 | 63 | 0 | 0 | 6,0 | |
| UEFA-szuperkupa |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Sevilla | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | LaLiga | Sevilla | 31 | 1788 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Sevilla | 9 | 863 | 0 | 2 | 7,1 | |
| UEFA Bajnokok Ligája | Sevilla | 6 | 421 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 5 | 447 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2022 | European Emirates Stadium Cup | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | LaLiga | Sevilla | 35 | 2185 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Sevilla | 5 | 275 | 2 | 1 | 6,7 | |
| UEFA-Európa-liga | Sevilla | 3 | 217 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 3 | 255 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Sevilla | 1 | 45 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2020-2021 | LaLiga | Sevilla | 37 | 2241 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Sevilla | 8 | 459 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 4 | 336 | 2 | 0 | 7,6 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| UEFA-szuperkupa | Sevilla | 1 | 56 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020 | Supercopa de España | Barcelona | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-bajnokság | HorvátországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | LaLiga | Barcelona | 31 | 1584 | 1 | 3 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Barcelona | 7 | 345 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Barcelona | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA-Európa-bajnokság | HorvátországVálogatott | 1 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European Championship qualification | HorvátországVálogatott | 1 | 74 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | LaLiga | Barcelona | 34 | 2643 | 3 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Barcelona | 12 | 1020 | 1 | 2 | 7,1 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 7 | 530 | 1 | 3 | 7,4 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Barcelona | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Supercopa de España | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 | |
| UEFA Nemzetek Ligája | HorvátországVálogatott | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018 | világbajnokság | HorvátországVálogatott | 5 | 429 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | LaLiga | Barcelona | 35 | 2838 | 1 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Barcelona | 10 | 758 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 7 | 482 | 2 | 0 | 7,3 | |
| világbajnokság | HorvátországVálogatott | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | LaLiga | Barcelona | 32 | 2344 | 8 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Barcelona | 36 | 2580 | 7 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Barcelona | 20 | 955 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014 | világbajnokság | HorvátországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | LaLiga | Sevilla | 7 | 276 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| világbajnokság | HorvátországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2012-2013 | LaLiga | Sevilla | 10 | 808 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | LaLiga | Sevilla | 29 | 1351 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | LaLiga | Sevilla | 3 | 200 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Schalke 04 | 8 | 512 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Bundesliga | Schalke 04 | 11 | 507 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Bundesliga | Schalke 04 | 13 | 682 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | Bundesliga | Schalke 04 | 23 | 1428 | 0 | 0 | – |
|---|