Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 2,5 M € (2020. dec. 26.)
Utolsó frissítés:
Jan Bořil jelenlegi csapata: Liberec. Poszt: Védő, Állampolgárság: Csehország, Életkor: 35, Magasság: 175 cm, Piaci érték: 100 E EUR. Jan Bořil – 2026-2027 idény: 2 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Jan Bořil pályára lépett: Slovan Liberec - Slovácko. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 11..
Slovan Liberec: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Slovan Liberec) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Jan Bořil 126 percet játszott, és 2 mérkőzésen volt kezdő.
Kapcsolódó oldalak: Liberec, Élő eredmények
Jan Bořil – életkor: 35 év. Születési dátum: 1991. január 11..
Poszt: Védő.
Jan Bořil – klub: Liberec.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Slavia | 35 éves | 100 E € | |
| Slavia | 34 éves | 200 E € | |
| Slavia | 34 éves | 250 E € | |
| Slavia | 34 éves | 300 E € | |
| Slavia | 33 éves | 300 E € | |
| Slavia | 33 éves | 300 E € | |
| Slavia | 32 éves | 350 E € | |
| Slavia | 32 éves | 150 E € | |
| Slavia | 31 éves | 300 E € | |
| Slavia | 31 éves | 500 E € | |
| Slavia | 31 éves | 900 E € | |
| Slavia | 30 éves | 1,8 M € | |
| Slavia | 30 éves | 2,5 M € | |
| Slavia | 29 éves | 2,5 M € | |
| Slavia | 29 éves | 1,8 M € | |
| Slavia | 29 éves | 1,6 M € | |
| Slavia | 28 éves | 2 M € | |
| Slavia | 28 éves | 1,5 M € | |
| Slavia | 27 éves | 1,3 M € | |
| Slavia | 27 éves | 1,3 M € | |
| Slavia | 26 éves | 1,3 M € | |
| Slavia | 26 éves | 1,2 M € | |
| Slavia | 26 éves | 800 E € | |
| Slavia | 26 éves | 800 E € | |
| Slavia | 25 éves | 850 E € | |
| Slavia | 25 éves | 750 E € | |
| Slavia | 25 éves | 600 E € | |
| Ml. Boleslav | 24 éves | 600 E € | |
| Ml. Boleslav | 24 éves | 600 E € | |
| Ml. Boleslav | 23 éves | 500 E € | |
| Ml. Boleslav | 23 éves | 400 E € | |
| Ml. Boleslav | 22 éves | 400 E € | |
| Ml. Boleslav | 21 éves | 350 E € | |
| Ml. Boleslav | 20 éves | 250 E € | |
| Žižkov | 20 éves | 200 E € |
Jan Bořil – magasság: 175 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Csehország.
Piaci érték: 100 E EUR.
Jan Bořil – 2026-2027 idény: 2 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Jan Bořil – 2026-2027 idény: 2 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 126. Átlagos értékelés: 7,0.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 1. liga | Slovan Liberec | 2 | 126 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | 1. liga | Slavia Praha | 22 | 1761 | 3 | 1 | 6,8 |
| UEFA Bajnokok Ligája | Slavia Praha | 3 | 129 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | 1. liga | Slavia Praha | 23 | 2070 | 1 | 3 | 7,3 |
| UEFA-Európa-liga | Slavia Praha | 5 | 436 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Bajnokok Ligája | Slavia Praha | 4 | 125 | 0 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Nemzetek Ligája |
| CsehországVálogatott |
| 4 |
| 340 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | 1. liga | Slavia Praha | 13 | 1134 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Slavia Praha | 4 | 199 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | Chance Národní Liga (Csehország) | Slavia Praha | 5 | 350 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. liga | Slavia Praha | 2 | 21 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | Vb-selejtező (UEFA) | CsehországVálogatott | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2021-2022 | 1. liga | Slavia Praha | 5 | 450 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Slavia Praha | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | 1. liga | Slavia Praha | 27 | 2251 | 3 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Slavia Praha | 11 | 884 | 0 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Bajnokok Ligája | Slavia Praha | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| UEFA Nemzetek Ligája | CsehországVálogatott | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | CsehországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | UEFA-Európa-bajnokság | CsehországVálogatott | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | 1. liga | Slavia Praha | 9 | 779 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Slavia Praha | 8 | 720 | 2 | 0 | 6,8 | |
| UEFA-Európa-bajnokság | CsehországVálogatott | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | CsehországVálogatott | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | UEFA-Európa-liga | Slavia Praha | 11 | 1020 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. liga | Slavia Praha | 4 | 336 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Bajnokok Ligája | Slavia Praha | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |