Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 600 E € (2020. szept. 8.)
Utolsó frissítés:
Jonathan jelenlegi csapata: Botafogo SP. Poszt: Védő, Állampolgárság: Brazília, Életkor: 34, Magasság: 178 cm, Piaci érték: 100 E EUR. Jonathan – 2026 idény: 7 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Jonathan pályára lépett: Botafogo SP - Ceara. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 13..
Botafogo SP: 9 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
A csapat (Botafogo SP) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Jonathan 279 percet játszott, és 3 mérkőzésen volt kezdő.
Botafogo SP: 14 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Criciuma: 47 meccs, 1 gól, 2 gólpassz
Centro Sportivo Alagoano: 18 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Bahia - BA: 10 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Botafogo - RJ: 16 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Coritiba SAF - PR: 24 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Botafogo SP, Élő eredmények
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Botafogo SP | 33 éves | 100 E € | |
| Criciuma | 33 éves | 150 E € | |
| Criciuma | 32 éves | 200 E € | |
| Criciuma | 32 éves | 250 E € | |
| Criciuma | 31 éves | 300 E € | |
| Criciuma | 31 éves | 300 E € | |
| Criciuma | 31 éves | 300 E € | |
| Criciuma | 30 éves | 300 E € | |
| CSA Maceio | 30 éves | 300 E € | |
| CSA Maceio | 29 éves | 400 E € | |
| Botafogo | 28 éves | 450 E € | |
| Coritiba SAF | 28 éves | 550 E € | |
| Coritiba SAF | 28 éves | 600 E € | |
| Agua Santa SP Youth | 27 éves | 325 E € | |
| Atletico Clube Goianiense | 25 éves | 400 E € | |
| Atletico Clube Goianiense | 24 éves | 250 E € | |
| Ponte Preta | 23 éves | 100 E € | |
| Agua Santa SP Youth | 22 éves | 100 E € |
Jonathan – életkor: 34 év. Születési dátum: 1992. augusztus 25..
Poszt: Védő.
Jonathan – klub: Botafogo SP.
Jonathan – magasság: 178 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Brazília.
Piaci érték: 100 E EUR.
Jonathan – 2026 idény: 7 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Jonathan – 2026 idény: 7 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 254. Átlagos értékelés: 6,4.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazil Serie B | Botafogo SP | 7 | 254 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 5 | 285 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazil Serie B | Botafogo SP | 2 | 25 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Brazil Serie B | Criciuma | 3 | 184 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Brazil Serie B | Criciuma | 3 | 247 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2024-2025 | Brazil Serie A | Criciuma | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 |
| Brazil Serie A |
| Criciuma |
| 14 |
| 617 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Campeonato Catarinense Division 1 (Brazília) | Criciuma | 5 | 229 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Serie A | Criciuma | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Criciuma | 1 | 85 | 0 | 0 | – | |
| Brazil Serie B | Criciuma | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023 | Brazil Serie B | Criciuma | 15 | 543 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2022 | Brazil Serie B | Centro Sportivo Alagoano | 5 | 249 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Serie B | Bahia - BA | 4 | 131 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Brazilian Cup | Bahia - BA | 2 | 51 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Baiano (Brazília) | Bahia - BA | 2 | 103 | 0 | 0 | – | |
| Brazil Serie B | Bahia - BA | 1 | 61 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Bahia - BA | 1 | 32 | 0 | 0 | – | |
| Brazil Serie B | Botafogo - RJ | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Campeonato Carioca A (Brazília) | Botafogo - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Carioca A (Brazília) | Botafogo - RJ | 8 | 569 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Brazil Serie A | Coritiba SAF - PR | 7 | 524 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Brazil Serie A | Coritiba SAF - PR | 17 | 1039 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ah so Santa SP | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Atletico Clube Goianiense | 1 | 93 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Serie B | Atletico Clube Goianiense | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Brazil Serie B | Atletico Clube Goianiense | 26 | 2300 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2018 | Brazil Serie B | Atletico Clube Goianiense | 19 | 1684 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Brazil Serie A | Atletico Clube Goianiense | 2 | 167 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2017 | Brazil Serie A | Atletico Clube Goianiense | 19 | 1324 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Brazil Serie A | Atletico Clube Goianiense | 2 | 65 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|