Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Utolsó frissítés:
Jorge Carrascal jelenlegi csapata: Flamengo. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Kolumbia, Életkor: 28, Magasság: 180 cm, Piaci érték: 15 M EUR. Jorge Carrascal – 2026 idény: 45 meccs, 7 gól és 11 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Jorge Carrascal pályára lépett: Flamengo - RJ - Fluminense - RJ. A játékos 89 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 11..
Flamengo - RJ: 24 meccs, 6 gól, 8 gólpassz
A csapat (Flamengo - RJ) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Jorge Carrascal 1338 percet játszott, és 15 mérkőzésen volt kezdő.
Flamengo - RJ: 67 meccs, 9 gól, 16 gólpassz
Dynamo Moscow: 64 meccs, 9 gól, 8 gólpassz
CSKA Moscow: 47 meccs, 7 gól, 2 gólpassz
River Plate: 80 meccs, 6 gól, 6 gólpassz
Karpaty Lviv: 30 meccs, 3 gól, 2 gólpassz
Sevilla Atletico: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Flamengo, Élő eredmények
Jorge Carrascal – életkor: 28 év. Születési dátum: 1998. május 25..
Poszt: Középpályás.
Jorge Carrascal – klub: Flamengo.
Jorge Carrascal – magasság: 180 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Kolumbia.
Piaci érték: 15 M EUR.
Jorge Carrascal – 2026 idény: 45 meccs, 7 gól és 11 gólpassz az összes sorozatban.
Jorge Carrascal – 2026 idény: 45 meccs, 7 gól és 11 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 2338.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazil Serie A | Flamengo - RJ | 20 | 1113 | 6 | 7 | 7,1 |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Flamengo - RJ | 7 | 325 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campeonato Carioca A (Brazília) | Flamengo - RJ | 6 | 357 | 1 | 3 | 7,3 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Flamengo - RJ | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Flamengo - RJ | 1 | 63 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Supercopa do Brasil | Flamengo - RJ | 1 | 52 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Vb-selejtező (CONMEBOL) | Kolumbia |
| 6 |
| 209 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | KolumbiaVálogatott | 2 | 71 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2025-2026 | Brazil Serie A | Flamengo - RJ | 9 | 445 | 2 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Flamengo - RJ | 2 | 154 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Intercontinental Cup | Flamengo - RJ | 2 | 153 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Campeonato Carioca A (Brazília) | Flamengo - RJ | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | KolumbiaVálogatott | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Brazil Serie A | Flamengo - RJ | 11 | 604 | 0 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Flamengo - RJ | 5 | 272 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Orosz Premjer Liga | Dynamo Moscow | 26 | 1739 | 7 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 9 | 566 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024 | CONMEBOL Copa América | KolumbiaVálogatott | 3 | 48 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Orosz Premjer Liga | Dynamo Moscow | 23 | 1492 | 0 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 6 | 351 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | KolumbiaVálogatott | 2 | 73 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Vb-selejtező (CONMEBOL) | KolumbiaVálogatott | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Japanese Challenge Cup | KolumbiaVálogatott | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Orosz Premjer Liga | CSKA Moscow | 26 | 1524 | 6 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | CSKA Moscow | 8 | 345 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | KolumbiaVálogatott | 4 | 240 | 1 | 2 | 6,8 |
| 2022 | Nemzetközi barátságos mérkőzések | KolumbiaVálogatott | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Orosz Premjer Liga | CSKA Moscow | 11 | 846 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | CSKA Moscow | 2 | 146 | 0 | 0 | – | |
| Argentin élvonal | River Plate | 9 | 409 | 1 | 3 | 6,8 | |
| Argentina Trofeo de Campeones | River Plate | 1 | 26 | 0 | 0 | 7,8 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Argentina | River Plate | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Argentin élvonal | River Plate | 12 | 639 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 3 | 122 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa de la Liga Profesional | River Plate | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 11 | 592 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | River Plate | 11 | 506 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Argentina Copa Diego Armando Maradona | River Plate | 10 | 514 | 0 | 2 | 6,5 | |
| Argentina Supercopa | River Plate | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
| 2020 | CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 2 | 67 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Argentin élvonal | River Plate | 7 | 365 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 2 | 101 | 1 | 1 | 7,5 | |
| Copa Argentina | River Plate | 2 | 53 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Argentin élvonal | River Plate | 3 | 79 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | River Plate | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Ukrán Premjer Liga | Karpaty Lviv | 13 | 969 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2017-2018 | Ukrán Premjer Liga | Karpaty Lviv | 17 | 1217 | 3 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Segunda División | Sevilla Atletico | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Categoría Primera A | Millonarios | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Categoría Primera A | Dep.Independiente Medellin | 2 | 50 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|