Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 850 E € (2019. dec. 28.)
Utolsó frissítés:
Ju Se-jong jelenlegi csapata: Gwangju. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Dél-Korea, Életkor: 35, Magasság: 176 cm, Piaci érték: 200 E EUR. Ju Se-jong – 2026 idény: 19 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Ju Se-jong pályára lépett: Gwangju - Ulsan HD. A játékos 14 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 11..
Gwangju: 23 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
A csapat (Gwangju) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Ju Se-jong 1223 percet játszott, és 14 mérkőzésen volt kezdő.
Gwangju: 47 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Daejeon Hana Citizen: 71 meccs, 3 gól, 5 gólpassz
Gamba Osaka: 31 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Seoul: 17 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Gwangju, Élő eredmények
Ju Se-jong – életkor: 35 év. Születési dátum: 1990. október 30..
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Gwangju | 35 éves | 200 E € | |
| Gwangju | 35 éves | 225 E € | |
| Gwangju | 34 éves | 275 E € | |
| Daejeon Citizen | 34 éves | 325 E € | |
| Daejeon Citizen | 33 éves | 375 E € | |
| Daejeon Citizen | 33 éves | 400 E € | |
| Daejeon Citizen | 32 éves | 400 E € | |
| Daejeon Citizen | 32 éves | 375 E € | |
| Gamba Osaka | 31 éves | 350 E € | |
| Gamba Osaka | 31 éves | 450 E € | |
| Gamba Osaka | 30 éves | 550 E € | |
| Seoul | 30 éves | 550 E € | |
| Seoul | 29 éves | 600 E € | |
| Seoul | 29 éves | 675 E € | |
| Seoul | 29 éves | 850 E € | |
| Seoul | 27 éves | 750 E € | |
| Busan I Park | 24 éves | 500 E € | |
| Busan I Park | 22 éves | 75 E € |
Ju Se-jong – magasság: 176 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Dél-Korea.
Piaci érték: 200 E EUR.
Ju Se-jong – 2026 idény: 19 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Ju Se-jong – klub: Gwangju.
Ju Se-jong – 2026 idény: 19 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1014. Átlagos értékelés: 6,4.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K League 1 | Gwangju | 19 | 1014 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | K League 1 | Gwangju | 8 | 413 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2025 | K League 1 | Gwangju | 9 | 260 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | K League 1 | Gwangju | 8 | 363 | 0 | 0 | 6,4 |
| AFC Bajnokok Ligája Elite | Gwangju | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024 | K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 14 | 888 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 |
|---|
| K League 1 |
| Daejeon Hana Citizen |
| 13 |
| 1005 |
| 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2023 | K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 16 | 1050 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 10 | 702 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 9 | 686 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2022 | K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 8 | 592 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Gamba Osaka | 5 | 182 | 0 | 1 | 6,2 | |
| World Championship qualification (AFC) | Dél-KoreaVálogatott | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 1 | 79 | 0 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Gamba Osaka | 3 | 129 | 0 | 0 | – | |
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Gamba Osaka | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Gamba Osaka | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021 | J1 League | Gamba Osaka | 21 | 975 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | K League 1 | Seoul | 5 | 248 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | Dél-KoreaVálogatott | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020 | K League 1 | Seoul | 5 | 410 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | K League 1 | Seoul | 5 | 254 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Seoul | 1 | 74 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Seoul | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EAFF E-1 Football Championship | Dél-KoreaVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | Dél-KoreaVálogatott | 1 | 88 | 0 | 0 | – |
| 2019 | AFC Ázsia-kupa | Dél-KoreaVálogatott | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Nemzetközi barátságos mérkőzések | Dél-KoreaVálogatott | 4 | 237 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Ázsia-kupa | Dél-KoreaVálogatott | 4 | 170 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017-2018 | világbajnokság | Dél-KoreaVálogatott | 2 | 86 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|