Hirdetés
Juan Ramírez jelenlegi csapata: Boca Juniors. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Argentína, Életkor: 33, Magasság: 174 cm, Piaci érték: 150 E EUR. 2025-2026: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Club Atlético Lanús - Atlético Mineiro - MG (2025. november 22.).
Utolsó frissítés:
Legmagasabb: 4,3 M € (2021. okt. 19.)
Lanús: 27 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Boca Juniors: 99 meccs, 2 gól, 4 gólpassz
San Lorenzo: 51 meccs, 2 gól, 1 gólpassz
Talleres Cordoba: 65 meccs, 4 gól, 4 gólpassz
Almeria: 16 meccs, 1 gól, 1 gólpassz
Argentinos Juniors: 14 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Boca Juniors, Élő eredmények
Juan Ramírez – életkor: 33 év. Születési dátum: 1993. május 25..
Poszt: Középpályás.
Juan Ramírez – klub: Boca Juniors.
Juan Ramírez – magasság: 174 cm.
Erősebb láb: Bal.
Állampolgárság: Argentína.
Piaci érték: 150 E EUR.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Boca Juniors | 32 éves | 150 E € | |
| Lanús | 32 éves | 225 E € | |
| Lanús | 32 éves | 250 E € | |
| Boca Juniors | 31 éves | 300 E € | |
| Boca Juniors | 31 éves | 300 E € | |
| Boca Juniors | 31 éves | 500 E € | |
| Boca Juniors | 30 éves | 700 E € | |
| Boca Juniors | 30 éves | 1 M € | |
| Boca Juniors | 30 éves | 1,2 M € | |
| Boca Juniors | 30 éves | 1,8 M € | |
| Boca Juniors | 29 éves | 2,2 M € | |
| Boca Juniors | 29 éves | 3 M € | |
| Boca Juniors | 29 éves | 3,5 M € | |
| Boca Juniors | 28 éves | 4 M € | |
| Boca Juniors | 28 éves | 4,3 M € | |
| San Lorenzo | 28 éves | 3,5 M € | |
| San Lorenzo | 27 éves | 3,2 M € | |
| San Lorenzo | 26 éves | 2,8 M € | |
| San Lorenzo | 26 éves | 3,5 M € | |
| San Lorenzo | 26 éves | 3,5 M € | |
| Talleres Cordoba | 25 éves | 3 M € | |
| Talleres Cordoba | 24 éves | 2 M € | |
| Talleres Cordoba | 24 éves | 900 E € | |
| Talleres Cordoba | 23 éves | 600 E € | |
| Talleres Cordoba | 23 éves | 400 E € | |
| Almeria | 22 éves | 400 E € | |
| Colorado Rapids | 21 éves | 400 E € | |
| Argentinos Juniors | 20 éves | 200 E € |
Juan Ramírez – 2025-2026 idény: 2 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Juan Ramírez – 2025-2026 idény: 2 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 15. Átlagos értékelés: 6,9.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Argentin élvonal | Lanús | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| Copa Argentina | Lanús | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Argentin élvonal | Lanús | 14 | 479 | 0 | 0 | 6,6 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Lanús | 5 | 112 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Argentina | Lanús | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Lanús | 3 | 6 | 0 | 0 | 6,8 |
| Argentin élvonal |
| Lanús |
| 2 |
| 31 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Boca Juniors | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Boca Juniors | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Boca Juniors | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Argentin élvonal | Boca Juniors | 15 | 559 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Boca Juniors | 4 | 155 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Boca Juniors | 2 | 84 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Argentin Szuperkupa | Boca Juniors | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Boca Juniors | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Argentin élvonal | Boca Juniors | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022 | Argentin élvonal | Boca Juniors | 20 | 1008 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Boca Juniors | 15 | 781 | 1 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Boca Juniors | 6 | 289 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa Argentina | Boca Juniors | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Torneo Pentagonal de Verano (Argentína) | Boca Juniors | 2 | 115 | 0 | 0 | – | |
| Trofeo de Campeones (Argentína) | Boca Juniors | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Copa Argentina | Boca Juniors | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Boca Juniors | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa de la Liga Profesional | Boca Juniors | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Torneo Pentagonal de Verano (Argentína) | Boca Juniors | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Argentin élvonal | Boca Juniors | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Argentin élvonal | Boca Juniors | 15 | 1113 | 1 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Boca Juniors | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | San Lorenzo | 4 | 326 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2020-2021 | Copa Argentina | Boca Juniors | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | San Lorenzo | 12 | 742 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Diego Armando Maradona | San Lorenzo | 11 | 842 | 1 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | San Lorenzo | 6 | 267 | 0 | 0 | – | |
| Copa Argentina | San Lorenzo | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Argentin élvonal | San Lorenzo | 16 | 1086 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentin Ligakupa | San Lorenzo | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2019 | CONMEBOL Libertadores-kupa | Talleres Cordoba | 4 | 343 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 23 | 1603 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Copa Argentina | Talleres Cordoba | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 26 | 2002 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Argentin élvonal | Talleres Cordoba | 11 | 590 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Segunda División | Almeria | 16 | 966 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Argentinos Juniors | 3 | 66 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2015 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 3 | 184 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Argentinos Juniors | 2 | 55 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2013-2014 | Argentin élvonal | Argentinos Juniors | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Argentin élvonal | Argentinos Juniors | 4 | 233 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Argentin élvonal | Argentinos Juniors | 4 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|