Hirdetés
Manuel Maranda jelenlegi csapata: Blau Weiss Linz. Poszt: Védő, Állampolgárság: Ausztria, Életkor: 29, Magasság: 188 cm, Piaci érték: 350 E EUR. 2026-2027: 11 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: First Vienna 1894 - Blau Weiss Linz (2026. október 31.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 800 E € (2025. jún. 5.)
Blau Weiss Linz: 11 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Blau Weiss Linz) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Manuel Maranda 990 percet játszott, és 11 mérkőzésen volt kezdő.
Blau Weiss Linz: 166 meccs, 8 gól, 4 gólpassz
SKN St.Polten: 19 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Carl Zeiss Jena: 16 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Wacker Innsbruck: 16 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Wacker Innsbruck Amateure: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Admira Wacker: 21 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Blau Weiss Linz, Élő eredmények
Manuel Maranda – életkor: 29 év. Születési dátum: 1997. július 9..
Poszt: Védő.
Manuel Maranda – klub: Blau Weiss Linz.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Blau Weiss Linz | 29 éves | 350 E € | |
| Blau Weiss Linz | 28 éves | 500 E € | |
| Blau Weiss Linz | 28 éves | 500 E € | |
| Blau Weiss Linz | 28 éves | 600 E € | |
| Blau Weiss Linz | 27 éves | 800 E € | |
| Blau Weiss Linz | 27 éves | 600 E € | |
| Blau Weiss Linz | 26 éves | 500 E € | |
| Blau Weiss Linz | 26 éves | 400 E € | |
| Blau Weiss Linz | 25 éves | 350 E € | |
| Blau Weiss Linz | 25 éves | 350 E € | |
| Blau Weiss Linz | 24 éves | 350 E € | |
| Blau Weiss Linz | 24 éves | 300 E € | |
| SKN St Polten | 23 éves | 300 E € | |
| SKN St Polten | 23 éves | 400 E € | |
| SKN St Polten | 23 éves | 300 E € | |
| Carl Zeiss Jena | 23 éves | 225 E € | |
| Carl Zeiss Jena | 22 éves | 250 E € | |
| Carl Zeiss Jena | 22 éves | 300 E € | |
| Carl Zeiss Jena | 22 éves | 350 E € | |
| Wacker Innsbruck | 21 éves | 350 E € | |
| Wacker Innsbruck | 21 éves | 300 E € | |
| Admira Wacker | 20 éves | 250 E € | |
| Admira Wacker | 20 éves | 250 E € | |
| Admira Wacker | 19 éves | 250 E € | |
| Admira Wacker | 19 éves | 200 E € | |
| Admira Wacker | 18 éves | 200 E € | |
| Admira Wacker | 18 éves | 50 E € |
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Ausztria.
Piaci érték: 350 E EUR.
Manuel Maranda – 2026-2027 idény: 11 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Manuel Maranda – 2026-2027 idény: 11 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 990. Átlagos értékelés: 6,7.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Osztrák 2. Liga | Blau Weiss Linz | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Osztrák Bundesliga | Blau Weiss Linz | 31 | 2775 | 0 | 0 | 6,6 |
| Osztrák Kupa | Blau Weiss Linz | 4 | 17 442 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Osztrák Bundesliga | Blau Weiss Linz | 32 | 2880 | 0 | 0 | 6,7 |
| Osztrák Kupa | Blau Weiss Linz | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Osztrák Bundesliga | Blau Weiss Linz | 31 | 2789 | 3 | 0 | 6,5 |
| Osztrák Kupa |
| Blau Weiss Linz |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2022-2023 | Osztrák 2. Liga | Blau Weiss Linz | 24 | 2095 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osztrák Kupa | Blau Weiss Linz | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | Osztrák 2. Liga | Blau Weiss Linz | 28 | 2510 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osztrák Kupa | Blau Weiss Linz | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2020-2021 | Osztrák Bundesliga | SKN St.Polten | 16 | 1204 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osztrák 2. Liga | SKN St.Polten | 2 | 124 | 0 | 0 | – | |
| Osztrák Kupa | SKN St.Polten | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liga | Carl Zeiss Jena | 16 | 1437 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Osztrák Bundesliga | Wacker Innsbruck | 16 | 1390 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osztrák 2. Liga | Wacker Innsbruck Amateure | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Osztrák Bundesliga | Admira Wacker | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Osztrák Bundesliga | Admira Wacker | 13 | 889 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Osztrák Bundesliga | Admira Wacker | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|