
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 75 M € (2024. dec. 17.)
Utolsó frissítés:
Marcus Thuram jelenlegi csapata: Inter. Poszt: Támadó, Állampolgárság: Franciaország, Életkor: 29, Magasság: 192 cm, Piaci érték: 50 M EUR. Marcus Thuram – 2026-2027 idény: 6 meccs, 3 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Marcus Thuram pályára lépett: Inter Milan - Parma. A játékos 61 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 10..
Inter Milan: 5 meccs, 3 gól, 2 gólpassz
A csapat (Inter Milan) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Marcus Thuram 290 percet játszott, és 3 mérkőzésen volt kezdő.
Inter Milan: 152 meccs, 55 gól, 22 gólpassz
Borussia Monchengladbach: 135 meccs, 43 gól, 19 gólpassz
Guingamp: 65 meccs, 12 gól, 2 gólpassz
Sochaux: 21 meccs, 1 gól, 1 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Inter, Élő eredmények
Marcus Thuram – életkor: 29 év. Születési dátum: 1997. augusztus 6..
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Inter | 28 éves | 50 M € | |
| Inter | 28 éves | 50 M € | |
| Inter | 28 éves | 60 M € | |
| Inter | 27 éves | 75 M € | |
| Inter | 27 éves | 75 M € | |
| Inter | 26 éves | 65 M € | |
| Inter | 26 éves | 60 M € | |
| Inter | 26 éves | 55 M € | |
| Inter | 26 éves | 40 M € | |
| Borussia M’gladbach | 25 éves | 32 M € | |
| Borussia M’gladbach | 25 éves | 32 M € | |
| Borussia M’gladbach | 25 éves | 30 M € | |
| Borussia M’gladbach | 24 éves | 20 M € | |
| Borussia M’gladbach | 24 éves | 20 M € | |
| Borussia M’gladbach | 24 éves | 28 M € | |
| Borussia M’gladbach | 24 éves | 28 M € | |
| Borussia M’gladbach | 23 éves | 35 M € | |
| Borussia M’gladbach | 23 éves | 35 M € | |
| Borussia M’gladbach | 23 éves | 40 M € | |
| Borussia M’gladbach | 23 éves | 40 M € | |
| Borussia M’gladbach | 22 éves | 32 M € | |
| Borussia M’gladbach | 22 éves | 22,5 M € | |
| Borussia M’gladbach | 22 éves | 28 M € | |
| Borussia M’gladbach | 22 éves | 12 M € | |
| Guingamp | 21 éves | 9 M € | |
| Guingamp | 21 éves | 9 M € | |
| Guingamp | 21 éves | 4,5 M € | |
| Guingamp | 21 éves | 3 M € | |
| Guingamp | 20 éves | 2 M € | |
| Guingamp | 20 éves | 2 M € | |
| Sochaux | 19 éves | 600 E € | |
| Sochaux | 19 éves | 300 E € | |
| Sochaux | 18 éves | 300 E € | |
| Sochaux | 18 éves | 300 E € | |
| Sochaux | 18 éves | 300 E € |
Poszt: Támadó.
Marcus Thuram – klub: Inter.
Marcus Thuram – magasság: 192 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Franciaország.
Piaci érték: 50 M EUR.
Marcus Thuram – 2026-2027 idény: 6 meccs, 3 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban.
Marcus Thuram – 2026-2027 idény: 6 meccs, 3 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 350. Átlagos értékelés: 7,5.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Inter Milan | 5 | 290 | 3 | 2 | 7,8 |
| UEFA Bajnokok Ligája | Inter Milan | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | világbajnokság | FranciaországVálogatott | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Vb-selejtező (UEFA) | FranciaországVálogatott | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Serie A | Inter Milan | 29 | 1913 | 13 | 6 | 7,3 |
| UEFA Bajnokok Ligája | Inter Milan | 9 | 577 | 2 | 1 | 6,9 |
| Coppa Italia | Inter Milan | 5 | 320 | 2 | 1 | 7,2 |
| FC Supercup | Inter Milan | 1 | 71 | 1 | 0 | 7,6 |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 2 | 102 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2024-2025 | Serie A | Inter Milan | 32 | 2298 | 14 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Inter Milan | 14 | 952 | 4 | 1 | 7,0 | |
| klubvilágbajnokság | Inter Milan | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Inter Milan | 2 | 123 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FC Supercup | Inter Milan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| UEFA Nemzetek Ligája | FranciaországVálogatott | 6 | 260 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | UEFA-Európa-bajnokság | FranciaországVálogatott | 9 | 423 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Inter Milan | 35 | 2707 | 13 | 7 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Inter Milan | 8 | 457 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Inter Milan | 3 | 214 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FC Supercup | Inter Milan | 2 | 155 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 5 | 249 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Inter Milan | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 30 | 2516 | 13 | 6 | 7,1 | |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 180 | 3 | 1 | 8,2 |
| 2022 | világbajnokság | FranciaországVálogatott | 5 | 147 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 21 | 972 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 62 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 29 | 1739 | 8 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Bajnokok Ligája | Borussia Monchengladbach | 8 | 607 | 2 | 2 | 6,6 | |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 3 | 175 | 1 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Nemzetek Ligája | FranciaországVálogatott | 2 | 89 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | UEFA-Európa-bajnokság | FranciaországVálogatott | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 31 | 2216 | 10 | 8 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Borussia Monchengladbach | 6 | 520 | 2 | 0 | 6,9 | |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 153 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Monchengladbach | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2019 | European U21 Football Championship | FranciaországVálogatott | 4 | 176 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Guingamp | 31 | 2497 | 9 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Guingamp | 2 | 83 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Guingamp | 32 | 1926 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 2 | Sochaux | 20 | 898 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 2 | Sochaux | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
|---|