Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 500 E € (2021. márc. 10.)
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Concarneau | 26 éves | 300 E € | |
| Concarneau | 25 éves | 250 E € | |
| Concarneau | 25 éves | 250 E € | |
| Nimes | 25 éves | 300 E € | |
| Nimes | 24 éves | 350 E € | |
| Nimes | 24 éves | 350 E € | |
| Nimes | 23 éves | 400 E € | |
| Valenciennes |
Utolsó frissítés:
Mathis Picouleau jelenlegi csapata: Concarneau. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Franciaország, Életkor: 26, Magasság: 171 cm, Piaci érték: 300 E EUR. Mathis Picouleau – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Mathis Picouleau pályára lépett: Concarneau - Paris 13 Atletico. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 3..
Concarneau: 9 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
A csapat (Concarneau) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Mathis Picouleau 706 percet játszott, és 9 mérkőzésen volt kezdő.
Concarneau: 40 meccs, 2 gól, 3 gólpassz
Nimes: 48 meccs, 2 gól, 0 gólpassz
Valenciennes: 68 meccs, 3 gól, 1 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Concarneau, Élő eredmények
Mathis Picouleau – életkor: 26 év. Születési dátum: 2000. augusztus 5..
Poszt: Középpályás.
| 23 éves |
| 500 E € |
| Valenciennes | 22 éves | 500 E € |
| Valenciennes | 22 éves | 400 E € |
| Valenciennes | 22 éves | 400 E € |
| Valenciennes | 21 éves | 500 E € |
| Valenciennes | 21 éves | 500 E € |
| Valenciennes | 20 éves | 500 E € |
| Valenciennes | 20 éves | 350 E € |
| Valenciennes | 20 éves | 250 E € |
Mathis Picouleau – klub: Concarneau.
Mathis Picouleau – magasság: 171 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Franciaország.
Piaci érték: 300 E EUR.
Mathis Picouleau – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban.
Mathis Picouleau – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 706. Átlagos értékelés: 6,4.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championnat National (Franciaország) | Concarneau | 9 | 706 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | Championnat National (Franciaország) | Concarneau | 30 | 2601 | 2 | 2 | 6,5 |
| Coupe de France | Concarneau | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Championnat National (Franciaország) | Nimes | 27 | 2134 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Championnat National (Franciaország) | Nimes | 19 | 1671 | 0 | 0 | – |
| Coupe de France | Nimes | 2 |
| 150 |
| 1 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2022-2023 | Ligue 2 | Valenciennes | 26 | 1469 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 2 | Valenciennes | 14 | 596 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 2 | Valenciennes | 27 | 1392 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Valenciennes | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Youth League | CsehországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | CsehországVálogatott | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | FranciaországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |