Hirdetés
Poszt: Védő, Állampolgárság: Németország, Életkor: 37, Magasság: 191 cm, Piaci érték: 2 M EUR. 2025-2026: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Torino - Roma (2025. május 25.).
Utolsó frissítés:
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 60 M € (2018. ápr. 3.)
Borussia Dortmund: 285 meccs, 18 gól, 9 gólpassz
Roma: 20 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
Bayern München: 102 meccs, 5 gól, 5 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Élő eredmények
Mats Hummels – életkor: 37 év. Születési dátum: 1988. december 16..
Poszt: Védő.
Mats Hummels – magasság: 191 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Németország.
Piaci érték: 2 M EUR.
Mats Hummels – 2025-2026 idény: 1 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Roma | 36 éves | 2 M € | |
| Roma | 36 éves | 2,5 M € | |
| Roma | 36 éves | 3,5 M € | |
| Dortmund | 35 éves | 5 M € | |
| Dortmund | 34 éves | 6 M € | |
| Dortmund | 34 éves | 6 M € | |
| Dortmund | 33 éves | 6,5 M € | |
| Dortmund | 33 éves | 6,5 M € | |
| Dortmund | 33 éves | 9 M € | |
| Dortmund | 32 éves | 12 M € | |
| Dortmund | 32 éves | 15 M € | |
| Dortmund | 31 éves | 20 M € | |
| Dortmund | 31 éves | 24 M € | |
| Dortmund | 31 éves | 30 M € | |
| Bayern Munich | 30 éves | 35 M € | |
| Bayern Munich | 30 éves | 40 M € | |
| Bayern Munich | 29 éves | 55 M € | |
| Bayern Munich | 29 éves | 60 M € | |
| Bayern Munich | 29 éves | 60 M € | |
| Bayern Munich | 29 éves | 40 M € | |
| Bayern Munich | 28 éves | 40 M € | |
| Bayern Munich | 28 éves | 38 M € | |
| Bayern Munich | 27 éves | 38 M € | |
| Dortmund | 27 éves | 38 M € | |
| Dortmund | 27 éves | 32 M € | |
| Dortmund | 26 éves | 35 M € | |
| Dortmund | 26 éves | 35 M € | |
| Dortmund | 25 éves | 35 M € | |
| Dortmund | 24 éves | 26 M € | |
| Dortmund | 24 éves | 24 M € | |
| Dortmund | 23 éves | 24 M € | |
| Dortmund | 23 éves | 20 M € | |
| Dortmund | 22 éves | 18 M € | |
| Dortmund | 22 éves | 15 M € | |
| Dortmund | 22 éves | 13 M € | |
| Dortmund | 21 éves | 10 M € | |
| Dortmund | 21 éves | 8 M € | |
| Dortmund | 20 éves | 5,5 M € | |
| Dortmund | 20 éves | 4,5 M € | |
| Dortmund | 20 éves | 4 M € | |
| Dortmund | 19 éves | 2,5 M € | |
| Dortmund | 19 éves | 1 M € | |
| Dortmund | 19 éves | 600 E € | |
| Bayern Munich | 18 éves | 250 E € | |
| Bayern Munich | 17 éves | 150 E € | |
| Bayern Munich | 17 éves | 50 E € |
Mats Hummels – 2025-2026 idény: 1 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 19. Átlagos értékelés: 6,1.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Serie A | Roma | 14 | 918 | 0 | 0 | 7,0 |
| Európa-liga | Roma | 5 | 355 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Olasz Kupa | Roma | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023-2024 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 25 | 1581 | 3 | 0 | 6,9 |
| Bajnokok Ligája | Borussia Dortmund | 13 | 1170 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések |
| Borussia Dortmund |
| 3 |
| 223 |
| 0 |
| 1 |
| 7,2 |
| Német Kupa | Borussia Dortmund | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | NémetországVálogatott | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 30 | 2019 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 8 | 472 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Német Kupa | Borussia Dortmund | 4 | 248 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Bajnokok Ligája | Borussia Dortmund | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 23 | 1767 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajnokok Ligája | Borussia Dortmund | 5 | 358 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 4 | 302 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Európa-liga | Borussia Dortmund | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Német Kupa | Borussia Dortmund | 2 | 173 | 0 | 0 | 8,2 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 33 | 2816 | 5 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajnokok Ligája | Borussia Dortmund | 9 | 792 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Német Kupa | Borussia Dortmund | 5 | 405 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 2 | 166 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Német Szuperkupa | Borussia Dortmund | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | NémetországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Európa-bajnokság | NémetországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020 | Európa-bajnokság | NémetországVálogatott | 3 | 243 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 31 | 2583 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajnokok Ligája | Borussia Dortmund | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Német Kupa | Borussia Dortmund | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Borussia Dortmund | 3 | 214 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Bayern München | 22 | 1866 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Bajnokok Ligája | Bayern München | 6 | 539 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Német Kupa | Bayern München | 5 | 443 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Bayern München | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Német Szuperkupa | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Nemzetek Ligája | NémetországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Bayern München | 26 | 2213 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajnokok Ligája | Bayern München | 9 | 678 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Német Kupa | Bayern München | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,2 | |
| világbajnokság | NémetországVálogatott | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Bayern München | 27 | 2181 | 1 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 30 | 2494 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 9 | 726 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014 | világbajnokság | NémetországVálogatott | 6 | 508 | 2 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 4 | 262 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 4 | 260 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 3 | 224 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 6 | 361 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 3 | 174 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | Bundesliga | Borussia Dortmund | 3 | 123 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | Bundesliga | Bayern München | 1 | 38 | 0 | 0 | – |
|---|