Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 250 E € (2022. júl. 28.)
| Dátum | Csapat | Életkor |
|---|
Utolsó frissítés:
Mitchell Clark jelenlegi csapata: Swindon Town. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Wales, Életkor: 27, Magasság: 180 cm, Piaci érték: 175 E EUR. Mitchell Clark – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Mitchell Clark pályára lépett: Swindon Town - Crewe Alexandra. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 10..
Swindon Town: 7 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Swindon Town) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Mitchell Clark 606 percet játszott, és 7 mérkőzésen volt kezdő.
Swindon Town: 9 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Fleetwood Town: 14 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Port Vale: 83 meccs, 2 gól, 1 gólpassz
Accrington Stanley: 76 meccs, 1 gól, 7 gólpassz
Leicester City U23: 14 meccs, 1 gól, 2 gólpassz
Leicester City U21: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Swindon Town, Élő eredmények
| Érték |
|---|
| Fleetwood Town | 27 éves | 175 E € | |
| Port Vale | 26 éves | 200 E € | |
| Port Vale | 26 éves | 200 E € | |
| Port Vale | 25 éves | 175 E € | |
| Port Vale | 25 éves | 200 E € | |
| Port Vale | 24 éves | 250 E € | |
| Accrington Stanley | 24 éves | 250 E € | |
| Accrington Stanley | 24 éves | 250 E € | |
| Accrington Stanley | 23 éves | 250 E € |
Mitchell Clark – életkor: 27 év. Születési dátum: 1999. március 13..
Poszt: Középpályás.
Mitchell Clark – klub: Swindon Town.
Mitchell Clark – magasság: 180 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Wales.
Piaci érték: 175 E EUR.
Mitchell Clark – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Mitchell Clark – 2026-2027 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 760. Átlagos értékelés: 6,0.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Swindon Town | 7 | 606 | 0 | 0 | 6,0 |
| English Football League Trophy | Swindon Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Swindon Town | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | League Two | Fleetwood Town | 14 | 864 | 0 | 0 | 6,5 |
| League One | Port Vale | 12 | 928 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy |
| Port Vale |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| FA Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2024-2025 | League Two | Port Vale | 20 | 1439 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League One | Port Vale | 13 | 584 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Accrington Stanley | 40 | 3360 | 0 | 6 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Accrington Stanley | 6 | 319 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Accrington Stanley | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Accrington Stanley | 25 | 2172 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Accrington Stanley | 2 | 124 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Leicester City U23 | 12 | 1080 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Port Vale | 11 | 990 | 1 | 0 | 5,8 | |
| FA Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,3 | |
| English Football League Trophy | Leicester City U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Port Vale | 4 | 357 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English U23 Premier League | Leicester City U23 | 2 | 180 | 0 | 2 | 7,5 |
| 2018-2019 | League Two | Port Vale | 8 | 667 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| FA Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |