Hirdetés
Mustafa Eskihellaç jelenlegi csapata: Trabzonspor. Poszt: Védő, Állampolgárság: Törökország, Életkor: 29, Magasság: 175 cm, Piaci érték: 4 M EUR. 2026-2027: 11 meccs, 0 gól, 2 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Trabzonspor - Gaziantep (2026. november 1.).
Utolsó frissítés:

Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 4 M € (2026. máj. 20.)
Trabzonspor: 9 meccs, 0 gól, 2 gólpassz
A csapat (Trabzonspor) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Mustafa Eskihellaç 682 percet játszott, és 8 mérkőzésen volt kezdő.
Trabzonspor: 67 meccs, 2 gól, 8 gólpassz
Gaziantep FK: 72 meccs, 4 gól, 4 gólpassz
Kasımpaşa: 5 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Yeni Malatyaspor: 74 meccs, 5 gól, 5 gólpassz
Boluspor: 27 meccs, 2 gól, 1 gólpassz
Hatayspor: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Trabzonspor, Élő eredmények
Mustafa Eskihellaç – életkor: 29 év. Születési dátum: 1997. május 5..
Poszt: Védő.
Mustafa Eskihellaç – klub: Trabzonspor.
Mustafa Eskihellaç – magasság: 175 cm.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Trabzonspor | 29 éves | 4 M € | |
| Trabzonspor | 28 éves | 3,5 M € | |
| Trabzonspor | 28 éves | 3 M € | |
| Trabzonspor | 28 éves | 2,5 M € | |
| Trabzonspor | 28 éves | 2,4 M € | |
| Trabzonspor | 27 éves | 1,5 M € | |
| Gaziantep | 27 éves | 1,3 M € | |
| Gaziantep | 27 éves | 1,4 M € | |
| Gaziantep | 27 éves | 1,4 M € | |
| Gaziantep | 26 éves | 1,4 M € | |
| Gaziantep | 26 éves | 1,4 M € | |
| Gaziantep | 26 éves | 1,4 M € | |
| Kasımpaşa | 26 éves | 1,4 M € | |
| Kasımpaşa | 25 éves | 1,5 M € | |
| Gaziantep | 25 éves | 1,3 M € | |
| Gaziantep | 25 éves | 1 M € | |
| Yeni Malatyaspor | 25 éves | 900 E € | |
| Yeni Malatyaspor | 24 éves | 1,1 M € | |
| Yeni Malatyaspor | 24 éves | 1,3 M € | |
| Yeni Malatyaspor | 24 éves | 1,5 M € | |
| Yeni Malatyaspor | 24 éves | 1 M € | |
| Yeni Malatyaspor | 23 éves | 600 E € | |
| Yeni Malatyaspor | 23 éves | 300 E € | |
| Boluspor | 22 éves | 250 E € | |
| Elazığspor | 22 éves | 250 E € | |
| Yeni Malatyaspor | 21 éves | 150 E € | |
| Yeni Malatyaspor | 21 éves | 100 E € | |
| Yeni Malatyaspor | 20 éves | 50 E € |
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Törökország.
Piaci érték: 4 M EUR.
Mustafa Eskihellaç – 2026-2027 idény: 11 meccs, 0 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban.
Mustafa Eskihellaç – 2026-2027 idény: 11 meccs, 0 gól és 2 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 735. Átlagos értékelés: 6,9.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Süper Lig | Trabzonspor | 9 | 682 | 0 | 2 | 7,1 |
| Európa-liga | Trabzonspor | 2 | 53 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2026 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Trabzonspor | 4 | 146 | 0 | 0 | 6,5 |
| Vb-selejtező (Európa) | TörökországVálogatott | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2025-2026 | Süper Lig | Trabzonspor | 29 | 2330 | 0 | 4 | 6,8 |
| Török Kupa | Trabzonspor | 5 | 471 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 |
| Süper Lig |
| Trabzonspor |
| 14 |
| 1191 |
| 0 |
| 2 |
| 6,8 |
| Török Kupa | Trabzonspor | 4 | 339 | 1 | 0 | 6,9 |
| Süper Lig | Gaziantep FK | 16 | 1261 | 0 | 1 | 6,6 |
| Török Kupa | Gaziantep FK | 2 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Süper Lig | Gaziantep FK | 35 | 3067 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Török Kupa | Gaziantep FK | 2 | 114 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Süper Lig | Kasımpaşa | 5 | 235 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Gaziantep FK | 14 | 876 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Török Kupa | Gaziantep FK | 3 | 222 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2021-2022 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 31 | 2632 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Török Kupa | Yeni Malatyaspor | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 25 | 1092 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Török Kupa | Yeni Malatyaspor | 4 | 250 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | TFF 1. Lig | Boluspor | 27 | 1695 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | TFF 1. Lig | Yeni Malatyaspor | 5 | 446 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 5 | 28 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Török Kupa | Yeni Malatyaspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| TFF 1. Lig | Hatayspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|