Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 600 E € (2020. dec. 30.)
Utolsó frissítés:
Nick Doodeman jelenlegi csapata: Volendam. Poszt: Támadó, Állampolgárság: Hollandia, Életkor: 29, Magasság: 173 cm, Piaci érték: 600 E EUR. Nick Doodeman – 2026-2027 idény: 10 meccs, 1 gól és 6 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Nick Doodeman pályára lépett: Volendam - Vitesse Arnhem. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 9..
Volendam: 10 meccs, 1 gól, 6 gólpassz
A csapat (Volendam) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Nick Doodeman 871 percet játszott, és 10 mérkőzésen volt kezdő.
Volendam: 78 meccs, 14 gól, 23 gólpassz
Willem II: 123 meccs, 12 gól, 39 gólpassz
Cambuur Leeuwarden: 30 meccs, 2 gól, 5 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Volendam, Élő eredmények
Nick Doodeman – életkor: 29 év. Születési dátum: 1996. október 22..
Poszt: Támadó.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Willem II | 29 éves | 600 E € | |
| Willem II | 29 éves | 500 E € | |
| Willem II | 29 éves | 450 E € | |
| Willem II | 28 éves | 400 E € | |
| Willem II | 28 éves | 450 E € | |
| Willem II | 27 éves | 500 E € | |
| Willem II | 27 éves | 425 E € | |
| Willem II | 26 éves | 400 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 éves | 450 E € | |
| Cambuur Leeuwarden | 25 éves | 500 E € | |
| Volendam | 24 éves | 600 E € | |
| Volendam | 23 éves | 450 E € | |
| Volendam | 23 éves | 400 E € | |
| Volendam | 23 éves | 325 E € | |
| Volendam | 22 éves | 400 E € | |
| Volendam | 22 éves | 325 E € | |
| Volendam | 21 éves | 250 E € | |
| Volendam | 21 éves | 200 E € |
Nick Doodeman – klub: Volendam.
Nick Doodeman – magasság: 173 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Hollandia.
Piaci érték: 600 E EUR.
Nick Doodeman – 2026-2027 idény: 10 meccs, 1 gól és 6 gólpassz az összes sorozatban.
Nick Doodeman – 2026-2027 idény: 10 meccs, 1 gól és 6 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 871. Átlagos értékelés: 6,9.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Volendam | 10 | 871 | 1 | 6 | 6,9 |
| 2026 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Volendam | 1 | 88 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Willem II | 42 | 3569 | 7 | 17 | 7,3 |
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 2 | 117 | 0 | 3 | 7,7 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Willem II | 26 | 1462 | 0 | 3 | 6,6 |
| Eerste Divisie | Willem II | 4 | 185 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Netherlands KNVB Cup |
| Willem II |
| 2 |
| 75 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | Willem II | 32 | 2277 | 3 | 14 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Willem II | 14 | 1025 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Willem II | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Cambuur Leeuwarden | 15 | 582 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Cambuur Leeuwarden | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | Cambuur Leeuwarden | 13 | 585 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | Volendam | 20 | 1431 | 6 | 9 | 7,1 | |
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Volendam | 26 | 2009 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Volendam | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | Volendam | 19 | 1691 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|