Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Legmagasabb: 1,5 M € (2025. jún. 11.)
Utolsó frissítés:
Ortwin de Wolf jelenlegi csapata: Mechelen. Poszt: Kapus, Állampolgárság: Belgium, Életkor: 30, Magasság: 190 cm, Piaci érték: 500 E EUR. Ortwin de Wolf – 2025-2026 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Ortwin de Wolf pályára lépett: Sint-Truidense - KV Mechelen. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. május 24..
KV Mechelen: 49 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Zulte-Waregem: 16 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Royal Antwerp: 13 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
KAS Eupen: 40 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Mechelen, Élő eredmények
Ortwin de Wolf – életkor: 30 év. Születési dátum: 1996. április 23..
Poszt: Kapus.
Ortwin de Wolf – klub: Mechelen.
Ortwin de Wolf – magasság: 190 cm.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Mechelen | 29 éves | 500 E € | |
| Mechelen | 28 éves | 700 E € | |
| Mechelen | 28 éves | 1 M € | |
| Mechelen | 28 éves | 1,5 M € | |
| Mechelen | 27 éves | 1,2 M € | |
| Mechelen | 27 éves | 750 E € | |
| Zulte Waregem | 27 éves | 300 E € | |
| Royal Antwerp | 26 éves | 300 E € | |
| Royal Antwerp | 26 éves | 400 E € | |
| Royal Antwerp | 26 éves | 500 E € | |
| Royal Antwerp | 25 éves | 500 E € | |
| Royal Antwerp | 24 éves | 550 E € | |
| Royal Antwerp | 24 éves | 550 E € | |
| Royal Antwerp | 24 éves | 600 E € | |
| Royal Antwerp | 24 éves | 850 E € | |
| KAS Eupen | 23 éves | 850 E € | |
| KAS Eupen | 22 éves | 725 E € | |
| KAS Eupen | 22 éves | 900 E € | |
| KSC Lokeren | 22 éves | 750 E € | |
| KSC Lokeren | 21 éves | 750 E € | |
| KSC Lokeren | 21 éves | 500 E € | |
| KSC Lokeren | 21 éves | 350 E € | |
| KSC Lokeren | 20 éves | 150 E € | |
| KSC Lokeren | 20 éves | 50 E € |
Erősebb láb: Bal.
Állampolgárság: Belgium.
Piaci érték: 500 E EUR.
Ortwin de Wolf – 2025-2026 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Ortwin de Wolf – 2025-2026 idény: 9 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 675. Átlagos értékelés: 6,5.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Belga Pro League | KV Mechelen | 9 | 675 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Belga Pro League | KV Mechelen | 39 | 3510 | 0 | 0 | 7,0 |
| Belgian Cup | KV Mechelen | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | Challenger Pro League (Belgium) | Zulte-Waregem | 16 | 1440 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Belgian First Amateur Division | Royal Antwerp | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Belgian Cup | Royal Antwerp |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Belga Pro League | Royal Antwerp | 7 | 595 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Royal Antwerp | 2 | 103 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Belgian Cup | Royal Antwerp | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Belga Pro League | KAS Eupen | 12 | 1035 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Belga Pro League | KAS Eupen | 26 | 2340 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | KAS Eupen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Belgian Cup | KAS Eupen | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | European U21 Football Championship | BelgiumVálogatott | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|