Hirdetés
Roy Kortsmit jelenlegi csapata: NAC Breda. Poszt: Kapus, Állampolgárság: Hollandia, Életkor: 34, Magasság: 190 cm, Piaci érték: 125 E EUR. 2026-2027: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: JOS Watergraafsmeer - NAC Breda (2026. október 28.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 850 E € (2018. jan. 16.)
Kapcsolódó oldalak: NAC Breda, Élő eredmények
Roy Kortsmit – életkor: 34 év. Születési dátum: 1992. augusztus 26..
Poszt: Kapus.
Roy Kortsmit – klub: NAC Breda.
Roy Kortsmit – magasság: 190 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Hollandia.
Piaci érték: 125 E EUR.
Roy Kortsmit – 2026-2027 idény: 1 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| NAC Breda | 33 éves | 125 E € | |
| NAC Breda | 33 éves | 150 E € | |
| NAC Breda | 32 éves | 200 E € | |
| NAC Breda | 32 éves | 275 E € | |
| NAC Breda | 31 éves | 350 E € | |
| NAC Breda | 31 éves | 350 E € | |
| NAC Breda | 30 éves | 350 E € | |
| NAC Breda | 30 éves | 300 E € | |
| NAC Breda | 29 éves | 225 E € | |
| NAC Breda | 29 éves | 225 E € | |
| NAC Breda | 29 éves | 225 E € | |
| NAC Breda | 28 éves | 275 E € | |
| NAC Breda | 28 éves | 275 E € | |
| Almere City | 27 éves | 300 E € | |
| Almere City | 27 éves | 300 E € | |
| Sparta Rotterdam | 26 éves | 350 E € | |
| Sparta Rotterdam | 26 éves | 600 E € | |
| Sparta Rotterdam | 25 éves | 600 E € | |
| Sparta Rotterdam | 25 éves | 850 E € | |
| Sparta Rotterdam | 24 éves | 500 E € | |
| Sparta Rotterdam | 24 éves | 500 E € | |
| Sparta Rotterdam | 23 éves | 350 E € | |
| Sparta Rotterdam | 23 éves | 250 E € | |
| Sparta Rotterdam | 22 éves | 175 E € | |
| Sparta Rotterdam | 22 éves | 150 E € | |
| Sparta Rotterdam | 21 éves | 100 E € | |
| Sparta Rotterdam | 21 éves | 50 E € | |
| Sparta Rotterdam | 20 éves | 50 E € | |
| Sparta Rotterdam | 18 éves | 50 E € |
Roy Kortsmit – 2026-2027 idény: 1 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 90. Átlagos értékelés: 6,6.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | KNVB-kupa | NAC Breda | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Eredivisie | NAC Breda | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | NAC Breda | 23 | 2047 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Eerste Divisie | NAC Breda | 40 | 3588 | 0 | 0 | 6,5 |
| KNVB-kupa | NAC Breda | 3 | 300 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | NAC Breda | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2018-2019 |
|---|
| Eerste Divisie |
| Sparta Rotterdam |
| 14 |
| 1238 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | Sparta Rotterdam | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |