Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 2 M € (2021. jún. 29.)
Utolsó frissítés:
Ryan Ledson jelenlegi csapata: Huddersfield Town. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Anglia, Életkor: 29, Magasság: 175 cm, Piaci érték: 1,5 M EUR. Ryan Ledson – 2026-2027 idény: 7 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Ryan Ledson pályára lépett: Mansfield Town - Huddersfield Town. A játékos 38 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. szeptember 12..
Huddersfield Town: 6 meccs, 0 gól, 3 gólpassz
A csapat (Huddersfield Town) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Ryan Ledson 488 percet játszott, és 6 mérkőzésen volt kezdő.
Huddersfield Town: 54 meccs, 7 gól, 6 gólpassz
Preston North End: 214 meccs, 7 gól, 13 gólpassz
Oxford United: 16 meccs, 1 gól, 1 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Huddersfield Town, Élő eredmények
Ryan Ledson – életkor: 29 év. Születési dátum: 1997. augusztus 19..
Poszt: Középpályás.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Huddersfield Town | 28 éves | 1,5 M € | |
| Huddersfield Town | 28 éves | 1,3 M € | |
| Preston North End | 27 éves | 1,2 M € | |
| Preston North End | 27 éves | 1,2 M € | |
| Preston North End | 26 éves | 1,2 M € | |
| Preston North End | 26 éves | 1,2 M € | |
| Preston North End | 25 éves | 1,5 M € | |
| Preston North End | 25 éves | 2 M € | |
| Preston North End | 24 éves | 2 M € | |
| Preston North End | 24 éves | 2 M € | |
| Preston North End | 23 éves | 2 M € | |
| Preston North End | 23 éves | 1,5 M € | |
| Preston North End | 23 éves | 1,3 M € | |
| Preston North End | 23 éves | 900 E € | |
| Preston North End | 22 éves | 475 E € | |
| Preston North End | 22 éves | 600 E € | |
| Preston North End | 21 éves | 750 E € | |
| Preston North End | 21 éves | 750 E € | |
| Oxford United | 20 éves | 350 E € | |
| Oxford United | 19 éves | 250 E € |
Ryan Ledson – klub: Huddersfield Town.
Ryan Ledson – magasság: 175 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Anglia.
Piaci érték: 1,5 M EUR.
Ryan Ledson – 2026-2027 idény: 7 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban.
Ryan Ledson – 2026-2027 idény: 7 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 578. Átlagos értékelés: 6,5.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Huddersfield Town | 6 | 488 | 0 | 3 | 6,6 |
| English Football League Cup | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 44 | 3531 | 7 | 2 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Huddersfield Town | 2 | 57 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | Championship | Preston North End | 26 | 1211 | 1 | 1 | 6,4 |
| English Football League Cup |
| Preston North End |
| 4 |
| 360 |
| 2 |
| 0 |
| 6,9 |
| FA Cup | Preston North End | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Championship | Preston North End | 27 | 1553 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Preston North End | 1 | 2 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Championship | Preston North End | 40 | 2185 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Preston North End | 2 | 160 | 0 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 25 | 1291 | 0 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 2 | 169 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 36 | 2693 | 2 | 5 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Preston North End | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 13 | 696 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,2 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 24 | 1234 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Preston North End | 1 | 60 | 0 | 0 | 5,7 | |
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 96 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | League One | Oxford United | 15 | 1309 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Oxford United | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
|---|