Hirdetés
Sandro Ramírez jelenlegi csapata: Las Palmas. Poszt: Támadó, Állampolgárság: Spanyolország, Életkor: 31, Magasság: 175 cm, Piaci érték: 500 E EUR. 2026-2027: 7 meccs, 1 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Eibar - Las Palmas (2026. szeptember 27.).
Utolsó frissítés:

Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Legmagasabb: 10 M € (2017. jún. 4.)
Las Palmas: 6 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
A csapat (Las Palmas) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Sandro Ramírez 135 percet játszott, és 1 mérkőzésen volt kezdő.
Las Palmas: 93 meccs, 19 gól, 10 gólpassz
Getafe: 30 meccs, 4 gól, 0 gólpassz
SD Huesca: 20 meccs, 5 gól, 1 gólpassz
Real Valladolid: 27 meccs, 4 gól, 1 gólpassz
Real Sociedad: 26 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Everton: 9 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Las Palmas, Élő eredmények
Sandro Ramírez – életkor: 31 év. Születési dátum: 1995. július 9..
Poszt: Támadó.
Sandro Ramírez – klub: Las Palmas.
Sandro Ramírez – magasság: 175 cm.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Las Palmas | 30 éves | 500 E € | |
| Las Palmas | 30 éves | 700 E € | |
| Las Palmas | 30 éves | 1 M € | |
| Las Palmas | 30 éves | 1,5 M € | |
| Las Palmas | 29 éves | 2,5 M € | |
| Las Palmas | 29 éves | 2,5 M € | |
| Las Palmas | 28 éves | 1,5 M € | |
| Las Palmas | 28 éves | 1,5 M € | |
| Las Palmas | 28 éves | 1,8 M € | |
| Las Palmas | 27 éves | 2 M € | |
| Las Palmas | 27 éves | 2 M € | |
| Las Palmas | 27 éves | 3 M € | |
| Getafe | 26 éves | 3,5 M € | |
| Getafe | 26 éves | 3,5 M € | |
| SD Huesca | 25 éves | 3,5 M € | |
| SD Huesca | 25 éves | 2,8 M € | |
| SD Huesca | 25 éves | 3 M € | |
| Real Valladolid | 24 éves | 3,2 M € | |
| Real Valladolid | 24 éves | 4 M € | |
| Real Sociedad | 23 éves | 4 M € | |
| Real Sociedad | 23 éves | 6 M € | |
| Sevilla | 22 éves | 10 M € | |
| Everton | 22 éves | 10 M € | |
| Malaga | 21 éves | 10 M € | |
| Malaga | 21 éves | 8 M € | |
| Malaga | 21 éves | 5 M € | |
| Barcelona | 20 éves | 5 M € | |
| Barcelona | 19 éves | 5 M € | |
| Barcelona Atlètic | 19 éves | 5 M € | |
| Barcelona Atlètic | 19 éves | 5 M € | |
| Barcelona Atlètic | 19 éves | 5 M € | |
| Barcelona Atlètic | 19 éves | 2 M € | |
| Barcelona Atlètic | 18 éves | 1,5 M € | |
| Barcelona Atlètic | 18 éves | 600 E € | |
| Barcelona Atlètic | 18 éves | 600 E € | |
| Barcelona Atlètic | 18 éves | 500 E € |
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Spanyolország.
Piaci érték: 500 E EUR.
Sandro Ramírez – 2026-2027 idény: 7 meccs, 1 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Sandro Ramírez – 2026-2027 idény: 7 meccs, 1 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 135. Átlagos értékelés: 6,5.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Segunda División | Las Palmas | 7 | 135 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Segunda División | Las Palmas | 3 | 18 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | LaLiga | Las Palmas | 31 | 2045 | 9 | 3 | 6,8 |
| Copa del Rey | Las Palmas | 1 | 75 | 0 | 1 | 7,7 | |
| 2023-2024 | LaLiga | Las Palmas | 27 | 1819 | 1 | 3 | 6,6 |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Las Palmas | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022-2023 |
|---|
| Segunda División |
| Las Palmas |
| 21 |
| 1212 |
| 7 |
| 3 |
| 7,2 |
| Copa del Rey | Las Palmas | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | LaLiga | Getafe | 29 | 1471 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Getafe | 1 | 65 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2020-2021 | LaLiga | SD Huesca | 20 | 1293 | 5 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | LaLiga | Real Valladolid | 24 | 1308 | 3 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Valladolid | 2 | 158 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | LaLiga | Real Sociedad | 24 | 1050 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Sociedad | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,7 | |
| EFL Cup | Everton | 1 | 86 | 0 | 1 | 7,6 |
| 2017-2018 | LaLiga | Sevilla | 13 | 715 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajnokok Ligája | Sevilla | 3 | 37 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 2 | 55 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Premier League | Everton | 8 | 276 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | LaLiga | Malaga | 30 | 2315 | 14 | 3 | 7,2 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Barcelona | 10 | 346 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Segunda División | Las Palmas | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Real Valladolid | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| LaLiga | Barcelona | 7 | 145 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División | Barcelona | 1 | 85 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División | Barcelona Atlètic | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Segunda División | Tenerife | 2 | 84 | 0 | 0 | – |
|---|