Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Nincs elérhető adat
Utolsó frissítés:
Sandy Baltimore jelenlegi csapata: Chelsea(w). Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Franciaország, Életkor: 26, Magasság: 156 cm. Sandy Baltimore – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Sandy Baltimore pályára lépett: France (W) - Latvia (W). A játékos 45 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 10..
Chelsea (W): 5 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Chelsea (W)) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Sandy Baltimore 156 percet játszott, és 2 mérkőzésen volt kezdő.
Chelsea (W): 75 meccs, 17 gól, 10 gólpassz
Paris Saint Germain (W): 114 meccs, 19 gól, 26 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Chelsea(w), Élő eredmények
Sandy Baltimore – életkor: 26 év. Születési dátum: 2000. február 19..
Poszt: Középpályás.
Sandy Baltimore – klub: Chelsea(w).
Sandy Baltimore – magasság: 156 cm.
Erősebb láb: Bal.
Állampolgárság: Franciaország.
Sandy Baltimore – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban.
Sandy Baltimore – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 361. Átlagos értékelés: 6,6.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Women's Super League | Chelsea (W) | 5 | 156 | 0 | 0 | 6,6 |
| Női Bajnokok Ligája | Chelsea (W) | 3 | 205 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2026 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Chelsea (W) | 1 | 60 | 1 | 0 | 8,2 |
| Női vb-selejtező (Európa) | FranciaországVálogatott | 5 | 441 | 1 | 2 | 7,1 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,5 | |
| 2025-2026 | Women's Super League | Chelsea (W) | 21 |
| 1110 |
| 3 |
| 1 |
| 6,7 |
| Női Bajnokok Ligája | Chelsea (W) | 8 | 566 | 2 | 0 | 6,8 |
| Női FA-kupa | Chelsea (W) | 3 | 124 | 0 | 0 | 6,3 |
| Angol Női Ligakupa | Chelsea (W) | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 |
| Női Nemzetek Ligája | FranciaországVálogatott | 10 | 725 | 5 | 0 | 7,0 |
| Női vb-selejtező (Európa) | FranciaországVálogatott | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2025 | Női Európa-bajnokság | FranciaországVálogatott | 4 | 220 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | Women's Super League | Chelsea (W) | 15 | 1121 | 4 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Női Bajnokok Ligája | Chelsea (W) | 8 | 506 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Női FA-kupa | Chelsea (W) | 5 | 346 | 3 | 2 | 7,7 | |
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Chelsea (W) | 2 | 90 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Angol Női Ligakupa | Chelsea (W) | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Női Eb-selejtező | FranciaországVálogatott | 3 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2024 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Chelsea (W) | 1 | 76 | 1 | 1 | 8,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Női Olimpiai Labdarúgótorna | FranciaországVálogatott | 3 | 177 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 2 | 83 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Première Ligue Féminine (Franciaország) | Paris Saint Germain (W) | 18 | 1272 | 7 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Női Bajnokok Ligája | Paris Saint Germain (W) | 11 | 857 | 1 | 2 | 6,8 | |
| Francia Női Kupa | Paris Saint Germain (W) | 3 | 158 | 0 | 0 | – | |
| Női Nemzetek Ligája | FranciaországVálogatott | 3 | 72 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Női Eb-selejtező | FranciaországVálogatott | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023 | Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Première Ligue Féminine (Franciaország) | Paris Saint Germain (W) | 21 | 1586 | 5 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Női Bajnokok Ligája | Paris Saint Germain (W) | 8 | 448 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Francia Női Kupa | Paris Saint Germain (W) | 4 | 290 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Női Négynemzeti Torna | FranciaországVálogatott | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Női Európa-bajnokság | FranciaországVálogatott | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Première Ligue Féminine (Franciaország) | Paris Saint Germain (W) | 22 | 1499 | 4 | 13 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Női Bajnokok Ligája | Paris Saint Germain (W) | 10 | 692 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Francia Női Kupa | Paris Saint Germain (W) | 4 | 232 | 0 | 0 | – | |
| Női vb-selejtező (Európa) | FranciaországVálogatott | 7 | 364 | 1 | 3 | 7,3 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 4 | 197 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Négy Nemzet Tornája | FranciaországVálogatott | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Női Bajnokok Ligája | Paris Saint Germain (W) | 6 | 446 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Première Ligue Féminine (Franciaország) | Paris Saint Germain (W) | 3 | 206 | 0 | 0 | – | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | FranciaországVálogatott | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2019-2021 | Női Európa-bajnokság | FranciaországVálogatott | 1 | 45 | 1 | 1 | 8,6 |
|---|
| 2019-2020 | Női Bajnokok Ligája | Paris Saint Germain (W) | 3 | 125 | 0 | 0 | – |
|---|