Hirdetés
Stanislav Dostál jelenlegi csapata: Zlín. Poszt: Kapus, Állampolgárság: Csehország, Életkor: 35, Magasság: 185 cm, Piaci érték: 175 E EUR. 2026-2027: 13 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Artis Brno - Zlín (2026. október 31.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 500 E € (2016. dec. 18.)
Zlín: 13 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Zlín) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Stanislav Dostál 1170 percet játszott, és 13 mérkőzésen volt kezdő.
Zlín: 132 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Zlín, Élő eredmények
Stanislav Dostál – életkor: 35 év. Születési dátum: 1991. június 20..
Poszt: Kapus.
Stanislav Dostál – klub: Zlín.
Stanislav Dostál – magasság: 185 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Csehország.
Piaci érték: 175 E EUR.
Stanislav Dostál – 2026-2027 idény: 13 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Zlín | 34 éves | 175 E € | |
| Zlín | 34 éves | 200 E € | |
| Zlín | 34 éves | 225 E € | |
| Zlín | 33 éves | 250 E € | |
| Zlín | 33 éves | 250 E € | |
| Zlín | 32 éves | 250 E € | |
| Zlín | 32 éves | 300 E € | |
| Zlín | 32 éves | 200 E € | |
| Zlín | 31 éves | 150 E € | |
| Zlín | 31 éves | 200 E € | |
| Zlín | 30 éves | 200 E € | |
| Zlín | 30 éves | 250 E € | |
| Zlín | 30 éves | 300 E € | |
| Zlín | 29 éves | 300 E € | |
| Zlín | 29 éves | 300 E € | |
| Zlín | 28 éves | 300 E € | |
| Zlín | 28 éves | 300 E € | |
| Zlín | 27 éves | 350 E € | |
| Zlín | 27 éves | 500 E € | |
| Zlín | 27 éves | 500 E € | |
| Zlín | 26 éves | 500 E € | |
| Zlín | 25 éves | 500 E € | |
| Zlín | 25 éves | 500 E € | |
| Zlín | 25 éves | 450 E € | |
| Zlín | 25 éves | 250 E € | |
| Zlín | 24 éves | 100 E € | |
| Zlín | 21 éves | 100 E € | |
| Zlín | 17 éves | 50 E € |
Stanislav Dostál – 2026-2027 idény: 13 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1170. Átlagos értékelés: 6,3.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Cseh első liga | Zlín | 13 | 1170 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Cseh első liga | Zlín | 30 | 2700 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Cseh első liga | Zlín | 30 | 2700 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Cseh első liga | Zlín | 13 | 1170 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Cseh első liga | Zlín | 5 | 398 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Cseh első liga | Zlín | 34 | 2949 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2019-2020 | Cseh első liga | Zlín | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Cseh első liga | Zlín | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|