საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
უმაღლესი: 800 ათ. € (22 მარ. 2026)
განახლდა:
Antonio Ceza თამაშობს გუნდში Palestino. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ჩილე, ასაკი: 23, სიმაღლე: 182 სმ, საბაზრო ღირებულება: 250 ათ. €. Antonio Ceza, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Antonio Ceza ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Palestino - Univ Catolica და მოედანზე 89 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 13 სექტემბერი, 2026.
Palestino: 6 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Palestino — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Antonio Ceza მოედანზე 299 წუთი იყო და 3 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
დაკავშირებული გვერდები: Palestino, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Antonio Ceza – ასაკი: 23 წელი. დაბადების თარიღი: 23 ნოემბერი, 2002.
პოზიცია: მცველი.
Antonio Ceza – კლუბი: Palestino.
Antonio Ceza – სიმაღლე: 182 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Palestino | 23 წლის | 250 ათ. € | |
| Palestino | 23 წლის | 500 ათ. € | |
| Palestino | 23 წლის | 800 ათ. € | |
| Palestino | 23 წლის | 600 ათ. € | |
| Palestino | 22 წლის | 600 ათ. € | |
| Palestino | 21 წლის | 500 ათ. € | |
| Palestino | 21 წლის | 700 ათ. € | |
| Palestino | 21 წლის | 700 ათ. € | |
| Palestino | 20 წლის | 600 ათ. € | |
| Palestino | 20 წლის | 350 ათ. € | |
| Palestino | 20 წლის | 50 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ჩილე.
საბაზრო ღირებულება: 250 ათ. €.
Antonio Ceza, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Antonio Ceza, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 810.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 6 | 299 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa de la Liga | Palestino | 4 | 219 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Chilean Cup | Palestino | 3 | 178 | 0 | 0 | 5,9 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chilean Cup | Magallanes | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 19 | 1294 | 2 | 1 | 6,9 |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino |
| 5 |
| 412 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Chilean Cup | Palestino | 5 | 391 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 8 | 689 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Palestino | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,0 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 5 | 437 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 8 | 624 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 7 | 496 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 140 | 0 | 0 | – |