საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
უმაღლესი: 250 ათ. € (25 ნოე. 2025)
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Wigan Athletic | 21 წლის | 200 ათ. € | |
| Barnsley | 20 წლის | 250 ათ. € |
განახლდა:
Caylan Vickers თამაშობს გუნდში Burton. პოზიცია: თავდამსხმელი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 21, საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €. Caylan Vickers, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Caylan Vickers ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Doncaster Rovers - Burton და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 10 ოქტომბერი, 2026.
Burton: 7 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი
Burton — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Caylan Vickers მოედანზე 550 წუთი იყო და 7 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Burton: 8 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი
Wigan Athletic: 11 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Barnsley: 22 მატჩი, 2 გოლი, 4 ასისტი
Mansfield Town: 19 მატჩი, 2 გოლი, 3 ასისტი
Brighton U21: 7 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Reading: 22 მატჩი, 3 გოლი, 2 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Burton, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
| Brighton U23 | 20 წლის | 200 ათ. € |
| Brighton U23 | 20 წლის | 175 ათ. € |
| Reading | 19 წლის | 175 ათ. € |
პოზიცია: თავდამსხმელი.
Caylan Vickers – კლუბი: Burton.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €.
Caylan Vickers, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა.
Caylan Vickers – ასაკი: 21 წელი. დაბადების თარიღი: 22 დეკემბერი, 2004.
Caylan Vickers, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 612. საშუალო შეფასება: 6,6.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Burton | 7 | 550 | 1 | 2 | 6,6 |
| English Football League Trophy | Burton | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Wigan Athletic | 11 | 221 | 1 | 0 | 6,6 |
| ლიგა 1 (ინგლისი) | Barnsley | 15 | 951 | 2 | 2 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Barnsley | 4 | 290 | 0 | 2 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Barnsley | 2 | 141 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup |
| Barnsley |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,2 |
| 2024-2025 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Mansfield Town | 19 | 1232 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League International Cup | Brighton U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U21 League Cup | Brighton U21 | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Brighton U21 | 2 | 156 | 1 | 0 | 7,8 | |
| English U21 Premier League | Brighton U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Reading | 14 | 619 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Reading | 5 | 373 | 2 | 1 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Reading | 2 | 154 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Reading | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | English Youth FA Cup | Reading U18 | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | English U23 Premier League | Reading U23 | 5 | 222 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|