რეკლამა
Dani Cárdenas თამაშობს გუნდში Vallecano. პოზიცია: მეკარე, ეროვნება: ესპანეთი, ასაკი: 29, სიმაღლე: 186 სმ, საბაზრო ღირებულება: 1,8 მლნ. €. 2026-2027: 4 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Recreativo Huelva - Rayo Vallecano (28 ოქტომბერი, 2026).
განახლდა:

საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 2 მლნ. € (23 მარ. 2023)
Rayo Vallecano: 3 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Rayo Vallecano — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Dani Cárdenas მოედანზე 210 წუთი იყო და 2 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
დაკავშირებული გვერდები: Vallecano, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Dani Cárdenas – ასაკი: 29 წელი. დაბადების თარიღი: 28 მარტი, 1997.
პოზიცია: მეკარე.
Dani Cárdenas – კლუბი: Vallecano.
Dani Cárdenas – სიმაღლე: 186 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ესპანეთი.
საბაზრო ღირებულება: 1,8 მლნ. €.
Dani Cárdenas, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Vallecano | 29 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vallecano | 28 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vallecano | 28 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vallecano | 27 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vallecano | 27 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vallecano | 26 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Levante | 26 წლის | 2 მლნ. € | |
| Levante | 25 წლის | 2 მლნ. € | |
| Levante | 25 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Levante | 25 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Levante | 24 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Levante | 24 წლის | 800 ათ. € | |
| Levante | 24 წლის | 700 ათ. € | |
| Levante | 24 წლის | 600 ათ. € | |
| Levante | 23 წლის | 600 ათ. € | |
| Levante B | 23 წლის | 300 ათ. € | |
| Levante B | 22 წლის | 200 ათ. € | |
| Levante B | 22 წლის | 200 ათ. € | |
| Levante B | 22 წლის | 200 ათ. € | |
| Levante B | 21 წლის | 200 ათ. € | |
| Levante B | 21 წლის | 200 ათ. € | |
| Levante B | 20 წლის | 50 ათ. € | |
| Levante B | 19 წლის | 50 ათ. € | |
| Levante B | 19 წლის | 50 ათ. € |
Dani Cárdenas, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 330. საშუალო შეფასება: 6,3.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ლა ლიგა | Rayo Vallecano | 3 | 210 | 0 | 0 | 6,2 |
| ესპანეთის თასი | Rayo Vallecano | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | ლა ლიგა | Rayo Vallecano | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,5 |
| ესპანეთის თასი | Rayo Vallecano | 4 | 390 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2024-2025 | ლა ლიგა | Rayo Vallecano | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 |
| ესპანეთის თასი | Rayo Vallecano | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | ესპანეთის თასი |
| Rayo Vallecano |
| 4 |
| 390 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| ლა ლიგა | Rayo Vallecano | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022-2023 | ლა ლიგა 2 | Levante | 34 | 3060 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | ლა ლიგა | Levante | 24 | 2160 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | ლა ლიგა | Levante | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ესპანეთის თასი | Levante | 5 | 510 | 0 | 0 | 7,0 |