საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
განახლდა:
Danilo Barcelos თამაშობს გუნდში Ponte Preta. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ბრაზილია, ასაკი: 35, სიმაღლე: 186 სმ, საბაზრო ღირებულება: 150 ათ. €. Danilo Barcelos, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 21 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Danilo Barcelos ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Gremio Novorizontino - Ponte Preta და მოედანზე 45 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 13 ოქტომბერი, 2026.
Ponte Preta: 22 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Ponte Preta — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Danilo Barcelos მოედანზე 1538 წუთი იყო და 19 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Ponte Preta: 85 მატჩი, 11 გოლი, 11 ასისტი
Gremio Novorizontino: 29 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი
Ceara: 25 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Goias: 25 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Fluminense - RJ: 40 მატჩი, 1 გოლი, 6 ასისტი
Botafogo - RJ: 8 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Ponte Preta, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Danilo Barcelos – ასაკი: 35 წელი. დაბადების თარიღი: 17 აგვისტო, 1991.
პოზიცია: მცველი.
Danilo Barcelos – კლუბი: Ponte Preta.
Danilo Barcelos – სიმაღლე: 186 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარცხენა.
მოქალაქეობა: ბრაზილია.
საბაზრო ღირებულება: 150 ათ. €.
Danilo Barcelos, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 21 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Danilo Barcelos, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 21 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1529. საშუალო შეფასება: 6,3.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ბრაზილიის სერია B | Ponte Preta | 21 | 1529 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | ბრაზილიის სერია B | Ponte Preta | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 9 | 733 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | ბრაზილიის სერია B | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | ბრაზილიის სერია B | Gremio Novorizontino | 12 | 278 | 0 | 2 | 6,7 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino |
| 12 |
| 789 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | ბრაზილიის სერია B | Gremio Novorizontino | 3 | 164 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ბრაზილიის სერია B | Ceara | 4 | 222 | 0 | 1 | 6,0 |
| 2023 | ბრაზილიის სერია B | Ceara | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | ბრაზილიის სერია B | Ceara | 8 | 635 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 5 | 137 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 4 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| ბრაზილიის სერია A | Goias | 4 | 153 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | ბრაზილიის სერია A | Goias | 8 | 337 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ბრაზილიის სერია A | Goias | 10 | 536 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | ბრაზილიის სერია A | Fluminense - RJ | 15 | 1049 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო კარიოკა A (ბრაზილია) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Fluminense - RJ | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ბრაზილიის სერია A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Botafogo - RJ | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 1 | 11 | 1 | 0 | – |
| 2020 | ბრაზილიის სერია A | Fluminense - RJ | 16 | 1439 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო კარიოკა A (ბრაზილია) | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ბრაზილიის სერია A | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | ბრაზილიის სერია A | Vasco da Gama Saf - RJ | 18 | 1436 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2018-2019 | Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| ბრაზილიის სერია B | Ponte Preta | 15 | 1302 | 2 | 4 | 6,9 |
| 2018 | ბრაზილიის სერია B | Ponte Preta | 4 | 270 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | ბრაზილიის სერია B | Ponte Preta | 13 | 1117 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Ponte Preta | 13 | 1145 | 6 | 2 | 6,9 |
| 2017 | ბრაზილიის სერია A | Ponte Preta | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | ბრაზილიის სერია A | Ponte Preta | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | America MG | 10 | 685 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2016 | ბრაზილიის სერია A | America MG | 15 | 951 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | ბრაზილიის სერია A | America MG | 10 | 749 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015 | ბრაზილიის სერია A | do Recife | 11 | 476 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | ბრაზილიის სერია A | do Recife | 4 | 220 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | ბრაზილიის სერია A | do Recife | 4 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|