
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 20 მლნ. € (4 ივნ. 2026)
განახლდა:
David Affengruber თამაშობს გუნდში Fulham. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ავსტრია, ასაკი: 25, სიმაღლე: 185 სმ, საბაზრო ღირებულება: 20 მლნ. €. David Affengruber, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში David Affengruber ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Ipswich Town - Fulham და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 10 ოქტომბერი, 2026.
Fulham: 3 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Fulham — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში David Affengruber მოედანზე 270 წუთი იყო და 3 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Fulham: 3 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Elche: 84 მატჩი, 2 გოლი, 4 ასისტი
Sturm Graz: 130 მატჩი, 10 გოლი, 5 ასისტი
Liefering: 48 მატჩი, 5 გოლი, 6 ასისტი
Red Bull Salzburg: 6 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Red Bull Salzburg U19: 6 მატჩი, 1 გოლი, 1 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Fulham, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Elche | 25 წლის | 20 მლნ. € | |
| Elche | 24 წლის | 9 მლნ. € | |
| Elche | 24 წლის | 7,5 მლნ. € | |
| Elche | 24 წლის | 5 მლნ. € | |
| Elche | 23 წლის | 4 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 23 წლის | 4 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 22 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 22 წლის | 3 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 21 წლის | 3 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 21 წლის | 2,5 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 20 წლის | 2 მლნ. € | |
| Sturm Graz | 20 წლის | 1,3 მლნ. € | |
| Red Bull Salzburg | 20 წლის | 1 მლნ. € | |
| Liefering | 19 წლის | 600 ათ. € | |
| Liefering | 19 წლის | 400 ათ. € | |
| Liefering | 18 წლის | 300 ათ. € | |
| Liefering | 18 წლის | 75 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ავსტრია.
საბაზრო ღირებულება: 20 მლნ. €.
David Affengruber, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
David Affengruber – ასაკი: 25 წელი. დაბადების თარიღი: 19 მარტი, 2001.
პოზიცია: მცველი.
David Affengruber – კლუბი: Fulham.
David Affengruber – სიმაღლე: 185 სმ.
David Affengruber, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 8 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 675.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | პრემიერ ლიგა | Fulham | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| ლა ლიგა | Elche | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| უეფას ერთა ლიგა | ავსტრიანაკრები | 2 | 135 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | ლა ლიგა | Elche | 36 | 2953 | 1 | 1 | 6,7 |
| Copa del Rey | Elche | 3 | 143 | 0 | 1 | 7,5 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Sturm Graz | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | სეგუნდა დივიზიონი |
| Elche |
| 40 |
| 3203 |
| 0 |
| 2 |
| 7,1 |
| Copa del Rey | Elche | 2 | 110 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | ავსტრიის ბუნდესლიგა | Sturm Graz | 28 | 2156 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Sturm Graz | 6 | 529 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Austrian Cup | Sturm Graz | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,3 | |
| უეფას კონფერენციათა ლიგა | Sturm Graz | 4 | 299 | 0 | 2 | 6,7 | |
| უეფას ჩემპიონთა ლიგა | Sturm Graz | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2022-2023 | ავსტრიის ბუნდესლიგა | Sturm Graz | 27 | 1919 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Sturm Graz | 6 | 485 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Austrian Cup | Sturm Graz | 5 | 450 | 1 | 0 | 7,0 | |
| უეფას ჩემპიონთა ლიგა | Sturm Graz | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,1 | |
| კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Sturm Graz | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ავსტრიის ბუნდესლიგა | Sturm Graz | 30 | 2602 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Sturm Graz | 8 | 711 | 0 | 1 | 5,8 | |
| European U21 Championship qualification | Sturm Graz | 4 | 300 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Austrian Cup | Sturm Graz | 2 | 135 | 1 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ავსტრიანაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | ავსტრიის მეორე ლიგა | Liefering | 23 | 2070 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ავსტრიის ბუნდესლიგა | Red Bull Salzburg | 5 | 96 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Austrian Cup | Red Bull Salzburg | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Youth League | Red Bull Salzburg U19 | 6 | 540 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ავსტრიის მეორე ლიგა | Liefering | 25 | 2149 | 2 | 5 | 6,2 |