საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 400 ათ. € (22 დეკ. 2021)
განახლდა:
Dilan Markanday თამაშობს გუნდში Chesterfield. პოზიცია: თავდამსხმელი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 25, სიმაღლე: 178 სმ, საბაზრო ღირებულება: 350 ათ. €. Dilan Markanday, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 11 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Dilan Markanday ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Crawley Town - Chesterfield და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 10 ოქტომბერი, 2026.
Chesterfield: 10 მატჩი, 3 გოლი, 1 ასისტი
Chesterfield — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Dilan Markanday მოედანზე 874 წუთი იყო და 10 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Chesterfield: 79 მატჩი, 18 გოლი, 9 ასისტი
Leyton Orient: 17 მატჩი, 3 გოლი, 1 ასისტი
Blackburn Rovers: 36 მატჩი, 5 გოლი, 0 ასისტი
Blackburn Rovers U21: 8 მატჩი, 6 გოლი, 2 ასისტი
Porto U19: 12 მატჩი, 0 გოლი, 2 ასისტი
Aberdeen: 2 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Chesterfield, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Chesterfield | 24 წლის | 350 ათ. € | |
| Chesterfield | 24 წლის | 325 ათ. € | |
| Leyton Orient | 23 წლის | 300 ათ. € | |
| Chesterfield | 23 წლის | 350 ათ. € | |
| Blackburn Rovers | 22 წლის | 400 ათ. € | |
| Blackburn Rovers | 22 წლის | 400 ათ. € | |
| Aberdeen | 21 წლის | 400 ათ. € | |
| Blackburn Rovers | 21 წლის | 400 ათ. € | |
| Blackburn Rovers | 20 წლის | 400 ათ. € | |
| Tottenham Hotspur U23 | 20 წლის | 400 ათ. € |
Dilan Markanday – ასაკი: 25 წელი. დაბადების თარიღი: 20 აგვისტო, 2001.
პოზიცია: თავდამსხმელი.
Dilan Markanday – კლუბი: Chesterfield.
Dilan Markanday – სიმაღლე: 178 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
საბაზრო ღირებულება: 350 ათ. €.
Dilan Markanday, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 11 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
Dilan Markanday, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 11 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 964. საშუალო შეფასება: 6,9.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ლიგა 2 (ინგლისი) | Chesterfield | 10 | 874 | 3 | 1 | 7,0 |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | ლიგა 2 (ინგლისი) | Chesterfield | 38 | 2642 | 8 | 5 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 3 | 173 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Chesterfield | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 |
| ლიგა 1 (ინგლისი) |
| Leyton Orient |
| 17 |
| 894 |
| 3 |
| 1 |
| 6,6 |
| ლიგა 2 (ინგლისი) | Chesterfield | 22 | 1807 | 6 | 3 | 6,9 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 2 | 63 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | ჩემპიონშიპი | Blackburn Rovers | 21 | 755 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 233 | 2 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 2 | 180 | 3 | 1 | 8,3 | |
| English U21 League Cup | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2022-2023 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Porto U19 | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის პრემიერშიპი | Aberdeen | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 5 | 377 | 2 | 1 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 296 | 2 | 0 | 6,8 | |
| ჩემპიონშიპი | Blackburn Rovers | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Blackburn Rovers | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | ჩემპიონშიპი | Blackburn Rovers | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 13 | 1137 | 9 | 5 | 7,7 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 3 | 269 | 0 | 2 | – | |
| უეფას კონფერენციათა ლიგა | Tottenham Hotspur | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 16 | 1298 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 6 | 540 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 5 | 388 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Youth League | Tottenham Hotspur U19 | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Youth League | Porto U19 | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|