რეკლამა
Dylan Williams თამაშობს გუნდში Motherwell. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 22, სიმაღლე: 177 სმ. 2026-2027: 7 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Dundee - Motherwell (19 სექტემბერი, 2026).
განახლდა:

საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
Motherwell: 4 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Motherwell — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Dylan Williams მოედანზე 151 წუთი იყო და 1 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Motherwell: 7 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი
Burton Albion: 64 მატჩი, 3 გოლი, 6 ასისტი
Chelsea U21: 51 მატჩი, 3 გოლი, 6 ასისტი
Chelsea U23: 9 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Derby County U23: 8 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Derby County: 8 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Motherwell, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Dylan Williams – ასაკი: 22 წელი. დაბადების თარიღი: 3 დეკემბერი, 2003.
პოზიცია: მცველი.
Dylan Williams – კლუბი: Motherwell.
Dylan Williams – სიმაღლე: 177 სმ.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
Dylan Williams, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 7 მატჩი, 1 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა.
Dylan Williams, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 7 მატჩი, 1 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 333. საშუალო შეფასება: 6,4.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Motherwell | 4 | 151 | 0 | 1 | 6,2 |
| კონფერენციათა ლიგა | Motherwell | 3 | 182 | 1 | 1 | 7,0 | |
| 2025-2026 | ლიგა ვან | Burton Albion | 26 | 1405 | 0 | 1 | 6,5 |
| ინგლისის FA თასი | Burton Albion | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,2 | |
| ინგლისის ლიგის თასი | Burton Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ინგლისის EFL ტროფი | Burton Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | ლიგა ვან |
| 26 |
| 1467 |
| 1 |
| 2 |
| 6,4 |
| ინგლისის EFL ტროფი | Burton Albion | 4 | 360 | 1 | 3 | 6,9 |
| ინგლისის FA თასი | Burton Albion | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,2 |
| ინგლისის ლიგის თასი | Burton Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | პრემიერ ლიგა 2 (ინგლისი) | Chelsea U21 | 20 | 1763 | 2 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის EFL ტროფი | Chelsea U21 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ინგლისის პრემიერ ლიგის თასი | Chelsea U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | პრემიერ ლიგა 2 (ინგლისი) | Chelsea U21 | 22 | 1632 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის EFL ტროფი | Chelsea U21 | 4 | 281 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | ინგლისის U23 პრემიერ ლიგა | Chelsea U23 | 9 | 782 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის U23 პრემიერ ლიგა | Derby County U23 | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ჩემპიონშიპი | Derby County | 6 | 250 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ინგლისის ლიგის თასი | Derby County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | ინგლისის U23 პრემიერ ლიგა | Derby County U23 | 5 | 274 | 0 | 0 | – |
|---|