რეკლამა
პოზიცია: ნახევარმცველი, ეროვნება: ჩინეთი, ასაკი: 39, სიმაღლე: 181 სმ. 2022-2023: 4 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Guangzhou FC(1993-2025) - Shandong Taishan (15 დეკემბერი, 2022).
განახლდა:
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
Guangzhou FC(1993-2025): 13 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023): 13 მატჩი, 0 გოლი, 3 ასისტი
Shandong Taishan: 150 მატჩი, 6 გოლი, 20 ასისტი
Schalke 04: 10 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Hao Junmin – ასაკი: 39 წელი. დაბადების თარიღი: 24 მარტი, 1987.
პოზიცია: ნახევარმცველი.
Hao Junmin – სიმაღლე: 181 სმ.
წამყვანი ფეხი: ორივე.
მოქალაქეობა: ჩინეთი.
Hao Junmin, სეზონი 2022-2023: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Hao Junmin, სეზონი 2022-2023: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 260. საშუალო შეფასება: 6,1.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 260 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Guangzhou FC(1993-2025) | 9 | 521 | 0 | 1 | 6,3 |
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (AFC) | ჩინეთინაკრები | 11 | 485 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2021-2022 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (AFC) | ჩინეთინაკრები | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2021 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) |
| 12 |
| 980 |
| 0 |
| 3 |
| 6,8 |
| ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 9 | 469 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩინეთის FA თასი | Shandong Taishan | 3 | 191 | 0 | 0 | – |
| 2020 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 5 | 324 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 5 | 351 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (AFC) | ჩინეთინაკრები | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 9 | 750 | 1 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ჩემპიონთა ლიგა | Shandong Taishan | 7 | 631 | 0 | 1 | 7,0 | |
| აზიის თასი | ჩინეთინაკრები | 3 | 270 | 0 | 2 | 7,1 |
| 2018-2019 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 22 | 1900 | 1 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ჩემპიონთა ლიგა | Shandong Taishan | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,2 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | ჩინეთინაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| ჩინეთის თასი | ჩინეთინაკრები | 2 | 110 | 0 | 0 | – | |
| აზიის თასი | ჩინეთინაკრები | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 9 | 810 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 16 | 1432 | 1 | 3 | 7,1 |
|---|
| 2017 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 9 | 810 | 1 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 17 | 1485 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 8 | 646 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 20 | 1784 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2015 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 4 | 360 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | ჩინეთის სუპერ ლიგა | Shandong Taishan | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2010-2011 | ბუნდესლიგა | Schalke 04 | 4 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | ბუნდესლიგა | Schalke 04 | 6 | 349 | 0 | 0 | – |
|---|