რეკლამა
Henk Veerman თამაშობს გუნდში Volendam. პოზიცია: თავდამსხმელი, ეროვნება: ნიდერლანდები, ასაკი: 33, სიმაღლე: 201 სმ, საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €. 2026-2027: 14 მატჩი, 14 გოლი, 2 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Helmond Sport - Volendam (6 ნოემბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 1,5 მლნ. € (16 იან. 2018)
Volendam: 14 მატჩი, 14 გოლი, 2 ასისტი
Volendam — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Henk Veerman მოედანზე 1165 წუთი იყო და 14 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Volendam: 111 მატჩი, 50 გოლი, 15 ასისტი
ADO Den Haag: 45 მატჩი, 26 გოლი, 5 ასისტი
OFC Oostzaan: 31 მატჩი, 2 გოლი, 1 ასისტი
Utrecht: 10 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Heerenveen: 80 მატჩი, 24 გოლი, 7 ასისტი
St. Pauli: 39 მატჩი, 17 გოლი, 6 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Volendam, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Henk Veerman – ასაკი: 33 წელი. დაბადების თარიღი: 30 ივნისი, 1993.
პოზიცია: თავდამსხმელი.
Henk Veerman – კლუბი: Volendam.
Henk Veerman – სიმაღლე: 201 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Volendam | 35 წლის | 200 ათ. € | |
| Volendam | 35 წლის | 250 ათ. € | |
| Volendam | 34 წლის | 325 ათ. € | |
| Volendam | 34 წლის | 350 ათ. € | |
| Volendam | 34 წლის | 350 ათ. € | |
| Volendam | 33 წლის | 400 ათ. € | |
| ADO Den Haag | 33 წლის | 450 ათ. € | |
| ADO Den Haag | 32 წლის | 500 ათ. € | |
| Volendam | 32 წლის | 500 ათ. € | |
| Volendam | 32 წლის | 500 ათ. € | |
| Volendam | 31 წლის | 700 ათ. € | |
| Utrecht | 31 წლის | 900 ათ. € | |
| Heerenveen | 30 წლის | 900 ათ. € | |
| Heerenveen | 30 წლის | 900 ათ. € | |
| Heerenveen | 30 წლის | 1,2 მლნ. € | |
| Heerenveen | 29 წლის | 900 ათ. € | |
| Heerenveen | 29 წლის | 800 ათ. € | |
| St. Pauli | 29 წლის | 800 ათ. € | |
| St. Pauli | 29 წლის | 1 მლნ. € | |
| St. Pauli | 28 წლის | 850 ათ. € | |
| St. Pauli | 28 წლის | 1 მლნ. € | |
| St. Pauli | 27 წლის | 1 მლნ. € | |
| St. Pauli | 27 წლის | 1 მლნ. € | |
| Heerenveen | 27 წლის | 1 მლნ. € | |
| Heerenveen | 26 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Heerenveen | 26 წლის | 1 მლნ. € | |
| Heerenveen | 25 წლის | 1,3 მლნ. € | |
| Heerenveen | 25 წლის | 1 მლნ. € | |
| Heerenveen | 24 წლის | 1 მლნ. € | |
| Heerenveen | 24 წლის | 850 ათ. € | |
| Heerenveen | 24 წლის | 700 ათ. € | |
| Heerenveen | 23 წლის | 400 ათ. € | |
| Volendam | 23 წლის | 125 ათ. € | |
| Volendam | 22 წლის | 100 ათ. € | |
| Volendam Reserves | 22 წლის | 25 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ნიდერლანდები.
საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €.
Henk Veerman, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 14 მატჩი, 14 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა.
Henk Veerman, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 14 მატჩი, 14 გოლი და 2 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1165. საშუალო შეფასება: 7,6.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ეერსტე დივიზია | Volendam | 14 | 1165 | 14 | 2 | 7,6 |
| 2026 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Volendam | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2025-2026 | ერედივიზია | Volendam | 24 | 1696 | 4 | 1 | 6,6 |
| ეერსტე დივიზია | Volendam | 2 | 152 | 1 | 0 | 7,0 | |
| ნიდერლანდების KNVB თასი | Volendam | 2 | 80 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | ეერსტე დივიზია | Volendam | 37 | 3048 | 26 | 10 | 7,6 |
| 2023-2024 |
| ეერსტე დივიზია |
| ADO Den Haag |
| 42 |
| 3662 |
| 25 |
| 5 |
| 7,3 |
| ნიდერლანდების KNVB თასი | ADO Den Haag | 3 | 183 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | ერედივიზია | Volendam | 29 | 1328 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ნიდერლანდების KNVB თასი | Volendam | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,1 | |
| ტვედე დივიზი | OFC Oostzaan | 30 | 1561 | 2 | 1 | – |
| 2022 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Volendam | 1 | 45 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | ერედივიზია | Utrecht | 10 | 453 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ერედივიზია | Heerenveen | 20 | 1558 | 7 | 0 | 6,6 | |
| ნიდერლანდების KNVB თასი | Heerenveen | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| ნიდერლანდების KNVB თასი | OFC Oostzaan | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ერედივიზია | Heerenveen | 31 | 2637 | 14 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ნიდერლანდების KNVB თასი | Heerenveen | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ბუნდესლიგა 2 | St. Pauli | 22 | 1451 | 11 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | ბუნდესლიგა 2 | St. Pauli | 16 | 840 | 6 | 4 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| გერმანიის თასი | St. Pauli | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | ერედივიზია | Heerenveen | 22 | 946 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|