საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
უმაღლესი: 1,5 მლნ. € (18 სექ. 2024)
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
განახლდა:
Iván Román თამაშობს გუნდში Colo Colo. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ჩილე, ასაკი: 20, სიმაღლე: 184 სმ, საბაზრო ღირებულება: 1,5 მლნ. €. Iván Román, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 19 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Iván Román ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Coquimbo Unido - Colo Colo და მოედანზე 45 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 11 ოქტომბერი, 2026.
Colo Colo: 6 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Colo Colo — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Iván Román მოედანზე 283 წუთი იყო და 2 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Colo Colo: 7 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Atlético Mineiro - MG: 25 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Palestino: 43 მატჩი, 3 გოლი, 2 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Colo Colo, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Iván Román – ასაკი: 20 წელი. დაბადების თარიღი: 12 ივლისი, 2006.
პოზიცია: მცველი.
Iván Román – კლუბი: Colo Colo.
| Atlético Mineiro |
| 19 წლის |
| 1,5 მლნ. € |
| Atlético Mineiro | 19 წლის | 1,5 მლნ. € |
| Atlético Mineiro | 18 წლის | 1,5 მლნ. € |
| Palestino | 18 წლის | 1,5 მლნ. € |
| Palestino | 18 წლის | 1,5 მლნ. € |
| Palestino | 17 წლის | 1 მლნ. € |
| Palestino | 17 წლის | 600 ათ. € |
Iván Román – სიმაღლე: 184 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ჩილე.
საბაზრო ღირებულება: 1,5 მლნ. €.
Iván Román, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 19 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Iván Román, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 19 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1278.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Colo Colo | 6 | 283 | 0 | 0 | 6,5 |
| Chilean Cup | Colo Colo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ბრაზილიის სერია A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 397 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Atlético Mineiro - MG | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,3 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| კამპეონატო მინეირო პირველი დივიზიონი (ბრაზილია) | Atlético Mineiro - MG | 1 | 70 | 0 | 0 | 7,2 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები |
| ჩილენაკრები |
| 3 |
| 225 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (კონმებოლი) | ჩილენაკრები | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Series | Palestino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 358 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | ბრაზილიის სერია A | Atlético Mineiro - MG | 7 | 300 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Atlético Mineiro - MG | 4 | 194 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL U20 Sudamericano | ჩილენაკრები | 6 | 528 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | ბრაზილიის სერია A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 5 | 361 | 0 | 0 | 6,5 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL U20 Sudamericano | ჩილენაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 16 | 1328 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Palestino | 8 | 606 | 1 | 0 | 6,3 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Palestino | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ჩილეს პრიმერა დივიზიონი | Palestino | 2 | 3 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL U17 Championship | ჩილენაკრები | 7 | 585 | 1 | 1 | 6,6 |