რეკლამა
Jonathan Bamba თამაშობს გუნდში Chicago Fire. პოზიცია: თავდამსხმელი, ეროვნება: კოტ-დივუარი, ასაკი: 30, სიმაღლე: 175 სმ, საბაზრო ღირებულება: 3,5 მლნ. €. 2026: 28 მატჩი, 5 გოლი, 3 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Colorado Rapids - Chicago Fire (1 ნოემბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 25 მლნ. € (6 იან. 2021)
Chicago Fire: 26 მატჩი, 6 გოლი, 3 ასისტი
Chicago Fire — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Jonathan Bamba მოედანზე 1704 წუთი იყო და 20 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Chicago Fire: 69 მატჩი, 12 გოლი, 9 ასისტი
Celta Vigo: 42 მატჩი, 6 გოლი, 3 ასისტი
LOSC Lille: 195 მატჩი, 28 გოლი, 28 ასისტი
Saint-Étienne: 43 მატჩი, 8 გოლი, 8 ასისტი
Angers SCO: 16 მატჩი, 3 გოლი, 2 ასისტი
Sint-Truidense VV: 5 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Chicago Fire, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Jonathan Bamba – ასაკი: 30 წელი. დაბადების თარიღი: 26 მარტი, 1996.
პოზიცია: თავდამსხმელი.
Jonathan Bamba – კლუბი: Chicago Fire.
Jonathan Bamba – სიმაღლე: 175 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Chicago Fire | 30 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Chicago Fire | 29 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Chicago Fire | 29 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Chicago Fire | 29 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Celta | 28 წლის | 4 მლნ. € | |
| Celta | 28 წლის | 6 მლნ. € | |
| Celta | 28 წლის | 9 მლნ. € | |
| Celta | 27 წლის | 10 მლნ. € | |
| Celta | 27 წლის | 14 მლნ. € | |
| LOSC | 27 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 26 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 26 წლის | 18 მლნ. € | |
| LOSC | 26 წლის | 17 მლნ. € | |
| LOSC | 25 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 25 წლის | 22 მლნ. € | |
| LOSC | 25 წლის | 25 მლნ. € | |
| LOSC | 24 წლის | 25 მლნ. € | |
| LOSC | 24 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 24 წლის | 16 მლნ. € | |
| LOSC | 23 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 23 წლის | 20 მლნ. € | |
| LOSC | 23 წლის | 17 მლნ. € | |
| LOSC | 22 წლის | 15 მლნ. € | |
| LOSC | 22 წლის | 15 მლნ. € | |
| ASSE | 22 წლის | 8 მლნ. € | |
| ASSE | 21 წლის | 6 მლნ. € | |
| ASSE | 21 წლის | 4 მლნ. € | |
| Angers | 21 წლის | 1 მლნ. € | |
| Angers | 20 წლის | 600 ათ. € | |
| ASSE | 20 წლის | 600 ათ. € | |
| Paris | 19 წლის | 600 ათ. € | |
| ASSE | 19 წლის | 250 ათ. € | |
| Saint Etienne B | 18 წლის | 150 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: კოტ-დივუარი.
საბაზრო ღირებულება: 3,5 მლნ. €.
Jonathan Bamba, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 28 მატჩი, 5 გოლი და 3 საგოლე გადაცემა.
Jonathan Bamba, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 28 მატჩი, 5 გოლი და 3 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1724. საშუალო შეფასება: 6,6.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 25 | 1647 | 5 | 3 | 6,6 |
| ლიგების თასი | Chicago Fire | 3 | 77 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 3 | 214 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2025 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 33 | 2488 | 5 | 5 | 6,7 |
| აშშ-ის ღია თასი | Chicago Fire | 3 | 146 | 0 | 1 | 6,8 | |
| 2024-2025 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,2 |
| ლა ლიგა |
| 12 |
| 814 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| ესპანეთის თასი | Celta Vigo | 2 | 66 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | ლა ლიგა | Celta Vigo | 27 | 1993 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ესპანეთის თასი | Celta Vigo | 1 | 45 | 2 | 0 | 9,6 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოტ-დივუარინაკრები | 3 | 194 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2023 | აფრიკის თასი | კოტ-დივუარინაკრები | 5 | 177 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოტ-დივუარინაკრები | 2 | 125 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | ლიგა 1 | LOSC Lille | 34 | 2789 | 6 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| საფრანგეთის თასი | LOSC Lille | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | ლიგა 1 | LOSC Lille | 31 | 2437 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონთა ლიგა | LOSC Lille | 6 | 469 | 0 | 0 | 6,8 | |
| საფრანგეთის თასი | LOSC Lille | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| საფრანგეთის სუპერთასი | LOSC Lille | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | ლიგა 1 | LOSC Lille | 38 | 2992 | 6 | 9 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ევროპა ლიგა | LOSC Lille | 8 | 576 | 1 | 0 | 6,8 | |
| საფრანგეთის თასი | LOSC Lille | 2 | 56 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ლიგა 1 | LOSC Lille | 26 | 1941 | 1 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონთა ლიგა | LOSC Lille | 6 | 280 | 0 | 2 | 6,7 | |
| საფრანგეთის ლიგის თასი | LOSC Lille | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019 | ევროპის U21 ჩემპიონატი | საფრანგეთინაკრები | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | ლიგა 1 | LOSC Lille | 38 | 3011 | 13 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| საფრანგეთის თასი | LOSC Lille | 1 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | ლიგა 1 | Saint-Étienne | 34 | 2570 | 7 | 8 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ლიგა 1 | Angers SCO | 16 | 834 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბელგიის პრო ლიგა | Sint-Truidense VV | 5 | 371 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2015-2016 | საფრანგეთის ლიგა 2 | Paris | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ლიგა 1 | Saint-Étienne | 5 | 293 | 1 | 0 | 6,6 | |
| საფრანგეთის ლიგა 2 | Saint-Étienne | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | ლიგა 1 | Saint-Étienne | 3 | 15 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|