საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 300 ათ. € (29 ივნ. 2021)
განახლდა:
Jordan Smith თამაშობს გუნდში Hibernian. პოზიცია: მეკარე, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 31, სიმაღლე: 185 სმ, საბაზრო ღირებულება: 50 ათ. €. Jordan Smith, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 12 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Jordan Smith ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Hibernian - Celtic და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 3 მაისი, 2026.
Hibernian: 41 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Accrington Stanley: 5 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Stockport County: 3 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Nottingham Forest U23: 2 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Nottingham Forest: 50 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Mansfield Town: 7 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Hibernian, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Jordan Smith – ასაკი: 31 წელი. დაბადების თარიღი: 8 დეკემბერი, 1994.
პოზიცია: მეკარე.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Hibernian | 31 წლის | 50 ათ. € | |
| Hibernian | 31 წლის | 100 ათ. € | |
| Hibernian | 30 წლის | 100 ათ. € | |
| Hibernian | 29 წლის | 125 ათ. € | |
| Stockport County | 29 წლის | 125 ათ. € | |
| Stockport County | 29 წლის | 150 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 28 წლის | 250 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 27 წლის | 300 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 27 წლის | 300 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 26 წლის | 300 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 26 წლის | 300 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 26 წლის | 200 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 25 წლის | 200 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 25 წლის | 150 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 24 წლის | 150 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 23 წლის | 250 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 23 წლის | 250 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 22 წლის | 250 ათ. € | |
| Nott'm Forest | 22 წლის | 100 ათ. € |
Jordan Smith – კლუბი: Hibernian.
Jordan Smith – სიმაღლე: 185 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარცხენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
საბაზრო ღირებულება: 50 ათ. €.
Jordan Smith, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 12 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Jordan Smith, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 12 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1155. საშუალო შეფასება: 6,8.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Hibernian | 6 | 525 | 0 | 0 | 6,6 |
| კონფერენციათა ლიგა | Hibernian | 4 | 420 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ევროპა ლიგა | Hibernian | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,5 | |
| 2024-2025 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Hibernian | 25 | 2250 | 0 | 0 | 6,7 |
| შოტლანდიის თასი | Hibernian | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,7 | |
| 2023-2024 | შოტლანდიის ლიგის თასი | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| ინგლისის EFL ტროფი |
| Accrington Stanley |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| ინგლისის EFL ტროფი | Stockport County | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| ინგლისის FA თასი | Stockport County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | პრემიერ ლიგა 2 (ინგლისი) | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | ინგლისის U23 პრემიერ ლიგა | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის U23 პრემიერ ლიგა | Nottingham Forest U23 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2020-2021 | ინგლისის FA თასი | Nottingham Forest | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონშიპი | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | ჩემპიონშიპი | Nottingham Forest | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის FA თასი | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2018-2019 | ლიგა ტუ | Mansfield Town | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ლიგა ვან | Accrington Stanley | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | ჩემპიონშიპი | Nottingham Forest | 29 | 630 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | ჩემპიონშიპი | Nottingham Forest | 15 | 337 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|