რეკლამა
Keith Watson თამაშობს გუნდში Annan Athletic. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: შოტლანდია, ასაკი: 36, სიმაღლე: 186 სმ. 2026-2027: 16 მატჩი, 1 გოლი, 1 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Annan Athletic - Ayr United (3 ნოემბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
Annan Athletic: 10 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Annan Athletic — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Keith Watson მოედანზე 858 წუთი იყო და 10 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Annan Athletic: 55 მატჩი, 4 გოლი, 1 ასისტი
Arbroath: 32 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Raith Rovers: 21 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Ross County: 115 მატჩი, 1 გოლი, 1 ასისტი
St Johnstone: 3 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Annan Athletic, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Keith Watson – ასაკი: 36 წელი. დაბადების თარიღი: 14 ნოემბერი, 1989.
პოზიცია: მცველი.
Keith Watson – კლუბი: Annan Athletic.
Keith Watson – სიმაღლე: 186 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: შოტლანდია.
Keith Watson, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 1 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
Keith Watson, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 1 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1428. საშუალო შეფასება: 6,1.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | შოტლანდიის ლიგა 2 | Annan Athletic | 10 | 858 | 1 | 0 | 6,3 |
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Annan Athletic | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,3 | |
| შოტლანდიის ჩელენჯ თასი | Annan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| შოტლანდიის თასი | Annan Athletic | 1 | 120 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2025-2026 | შოტლანდიის ლიგა 2 | Annan Athletic | 33 | 2844 | 3 | 0 | 6,3 |
| შოტლანდიის ჩელენჯ თასი | Annan Athletic | 4 | 250 | 0 | 0 | 6,3 | |
| შოტლანდიის თასი |
| Annan Athletic |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024-2025 | შოტლანდიის ლიგა 1 | Arbroath | 28 | 2165 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის ჩელენჯ თასი | Arbroath | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| შოტლანდიის თასი | Arbroath | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Arbroath | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | შოტლანდიის ჩემპიონშიპი | Raith Rovers | 15 | 1172 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Raith Rovers | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,5 | |
| შოტლანდიის ჩელენჯ თასი | Raith Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | შოტლანდიის ლიგის თასი | Raith Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის პრემიერშიპი | Ross County | 28 | 1797 | 0 | 0 | 6,2 | |
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Ross County | 3 | 259 | 0 | 1 | 6,5 | |
| შოტლანდიის ჩემპიონშიპი | Ross County | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,1 | |
| შოტლანდიის თასი | Ross County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Ross County | 24 | 1339 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Ross County | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Ross County | 24 | 1770 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Ross County | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| შოტლანდიის თასი | Ross County | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Ross County | 17 | 1397 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Ross County | 3 | 300 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | შოტლანდიის ჩემპიონშიპი | Ross County | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შოტლანდიის თასი | Ross County | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,4 | |
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Ross County | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | St Johnstone | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | St Johnstone | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2011-2012 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | St Johnstone | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|