საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 200 ათ. € (29 ოქტ. 2024)
განახლდა:
Kendall Burks თამაშობს გუნდში Lexington. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ამერიკის შეერთებული შტატები, ასაკი: 27, სიმაღლე: 188 სმ, საბაზრო ღირებულება: 175 ათ. €. Kendall Burks, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 29 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Kendall Burks ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Lexington - Tulsa Roughneck და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 10 ოქტომბერი, 2026.
Lexington: 26 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Lexington — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Kendall Burks მოედანზე 2288 წუთი იყო და 25 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Lexington: 58 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
San Antonio: 35 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Chicago flame B: 23 მატჩი, 1 გოლი, 1 ასისტი
Chicago Fire: 17 მატჩი, 2 გოლი, 0 ასისტი
Nottingham Forest U23: 1 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Lexington, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Lexington | 26 წლის | 175 ათ. € | |
| Lexington | 26 წლის | 175 ათ. € | |
| Lexington | 25 წლის | 200 ათ. € | |
| San Antonio | 25 წლის | 200 ათ. € | |
| San Antonio | 24 წლის | 150 ათ. € | |
| Chicago Fire | 24 წლის | 150 ათ. € | |
| Chicago Fire | 23 წლის | 150 ათ. € | |
| Chicago Fire | 23 წლის | 100 ათ. € | |
| Chicago Fire | 22 წლის | 50 ათ. € | |
| Chicago Fire | 22 წლის | 50 ათ. € |
პოზიცია: მცველი.
Kendall Burks – კლუბი: Lexington.
Kendall Burks – სიმაღლე: 188 სმ.
მოქალაქეობა: ამერიკის შეერთებული შტატები.
საბაზრო ღირებულება: 175 ათ. €.
Kendall Burks, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 29 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Kendall Burks, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 29 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 2552. საშუალო შეფასება: 6,8.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL ჩემპიონშიპი | Lexington | 25 | 2198 | 0 | 0 | 6,8 |
| USL Cup | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| United States Open Cup | Lexington | 2 | 174 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | USL ჩემპიონშიპი | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | USL ჩემპიონშიპი | Lexington | 20 | 1737 | 0 | 0 | 6,7 |
| United States Open Cup | Lexington | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | USL ჩემპიონშიპი |
| Lexington |
| 3 |
| 229 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| USL Cup | Lexington | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| National Premier Soccer League | Lexington | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| USL ჩემპიონშიპი | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | USL ჩემპიონშიპი | San Antonio | 24 | 2115 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | USL ჩემპიონშიპი | San Antonio | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Chicago flame B | 7 | 551 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 8 | 479 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Chicago Fire | 3 | 137 | 2 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Chicago flame B | 9 | 585 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Reserves League | Chicago flame B | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Chicago Fire | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Chicago Fire | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | MLS Next Pro | Chicago flame B | 5 | 299 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Nottingham Forest U23 | 1 | 59 | 0 | 0 | 5,9 |