რეკლამა
Lucas Halter თამაშობს გუნდში Houston Dynamo. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ბრაზილია, ასაკი: 26, სიმაღლე: 187 სმ, საბაზრო ღირებულება: 1,5 მლნ. €. 2026: 21 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Houston Dynamo - St. Louis City (8 ნოემბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
უმაღლესი: 5 მლნ. € (8 სექ. 2020)
Houston Dynamo: 22 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Houston Dynamo — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Lucas Halter მოედანზე 1926 წუთი იყო და 22 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Houston Dynamo: 22 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Vitória - BA: 38 მატჩი, 4 გოლი, 1 ასისტი
Botafogo - RJ: 41 მატჩი, 2 გოლი, 1 ასისტი
Goiás: 54 მატჩი, 3 გოლი, 0 ასისტი
Athletico Paranaense - PR: 36 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Houston Dynamo, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Lucas Halter – ასაკი: 26 წელი. დაბადების თარიღი: 2 მაისი, 2000.
პოზიცია: მცველი.
Lucas Halter – კლუბი: Houston Dynamo.
Lucas Halter – სიმაღლე: 187 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Houston Dynamo | 26 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Houston Dynamo | 25 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Vitória | 25 წლის | 2 მლნ. € | |
| Vitória | 25 წლის | 2 მლნ. € | |
| Botafogo | 24 წლის | 2,5 მლნ. € | |
| Botafogo | 24 წლის | 3 მლნ. € | |
| Botafogo | 23 წლის | 3 მლნ. € | |
| Goiás - GO | 23 წლის | 3 მლნ. € | |
| Goiás - GO | 23 წლის | 3 მლნ. € | |
| Goiás - GO | 22 წლის | 3 მლნ. € | |
| Goiás - GO | 22 წლის | 3 მლნ. € | |
| Goiás - GO | 22 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 21 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 21 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 21 წლის | 4 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 20 წლის | 4 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 20 წლის | 5 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 19 წლის | 2,7 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 19 წლის | 3 მლნ. € | |
| Athletico Paranaense | 19 წლის | 800 ათ. € | |
| Athletico Paranaense | 19 წლის | 250 ათ. € |
მოქალაქეობა: ბრაზილია.
საბაზრო ღირებულება: 1,5 მლნ. €.
Lucas Halter, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 21 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Lucas Halter, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 21 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1856. საშუალო შეფასება: 6,9.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Houston Dynamo | 21 | 1856 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | მეიჯორ ლიგ საკერი | Houston Dynamo | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,7 |
| ბრაზილიის სერია A | Vitória - BA | 14 | 1215 | 2 | 1 | 6,9 | |
| 2025 | ბრაზილიის სერია A | Vitória - BA | 4 | 340 | 1 | 0 | 6,4 |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | ბრაზილიის სერია A | Vitória - BA | 15 | 1350 | 1 | 0 | 6,7 |
| Vitória - BA |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| ბრაზილიის სერია A | Botafogo - RJ | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,6 |
| ბრაზილიის სუპერთასი | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| კამპეონატო კარიოკა A (ბრაზილია) | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2024 | კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო კარიოკა A (ბრაზილია) | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | ბრაზილიის სერია A | Botafogo - RJ | 14 | 1152 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო კარიოკა A (ბრაზილია) | Botafogo - RJ | 9 | 662 | 1 | 1 | 6,7 | |
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Botafogo - RJ | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ბრაზილიის თასი | Botafogo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| ბრაზილიის სერია A | Goiás | 8 | 654 | 2 | 0 | 6,9 | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Goiás | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | ბრაზილიის სერია A | Goiás | 18 | 1619 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Goiás | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | ბრაზილიის სერია A | Goiás | 7 | 581 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო გოიანო (ბრაზილია) | Goiás | 3 | 235 | 0 | 0 | – | |
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | ბრაზილიის სერია A | Goiás | 12 | 802 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 | |
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | კამპეონატო პარანაენსე (ბრაზილია) | Athletico Paranaense - PR | 3 | 39 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Athletico Paranaense - PR | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,3 | |
| ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 4 | 304 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კამპეონატო პარანაენსე (ბრაზილია) | Athletico Paranaense - PR | 3 | 73 | 0 | 0 | – | |
| კონმებოლის ლიბერტადორესის თასი | Athletico Paranaense - PR | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 5 | 299 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ტორნეო პენტაგონალ დე ვერანო | Athletico Paranaense - PR | 1 | 27 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019 | ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 7 | 553 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის თასი | Athletico Paranaense - PR | 4 | 323 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | ბრაზილიის სერია A | Athletico Paranaense - PR | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|