რეკლამა
Max Watters თამაშობს გუნდში Port Vale. პოზიცია: თავდამსხმელი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 27, სიმაღლე: 180 სმ, საბაზრო ღირებულება: 400 ათ. €. 2026-2027: 9 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Port Vale - Rochdale (31 ოქტომბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
უმაღლესი: 400 ათ. € (13 სექ. 2022)
Port Vale: 6 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Port Vale — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Max Watters მოედანზე 302 წუთი იყო და 4 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Port Vale: 8 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Mansfield Town: 1 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Dundee United: 32 მატჩი, 5 გოლი, 3 ასისტი
Barnsley: 84 მატჩი, 14 გოლი, 6 ასისტი
Cardiff City: 21 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Milton Keynes Dons: 15 მატჩი, 7 გოლი, 1 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Port Vale, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Max Watters – ასაკი: 27 წელი. დაბადების თარიღი: 23 მარტი, 1999.
პოზიცია: თავდამსხმელი.
Max Watters – კლუბი: Port Vale.
Max Watters – სიმაღლე: 180 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Dundee United | 27 წლის | 400 ათ. € | |
| Dundee United | 26 წლის | 400 ათ. € | |
| Dundee United | 26 წლის | 350 ათ. € | |
| Barnsley | 26 წლის | 400 ათ. € | |
| Barnsley | 25 წლის | 400 ათ. € | |
| Barnsley | 25 წლის | 400 ათ. € | |
| Barnsley | 24 წლის | 400 ათ. € | |
| Cardiff City | 24 წლის | 300 ათ. € | |
| Barnsley | 24 წლის | 300 ათ. € | |
| Cardiff City | 23 წლის | 400 ათ. € | |
| Cardiff City | 23 წლის | 400 ათ. € | |
| Cardiff City | 23 წლის | 150 ათ. € | |
| Cardiff City | 22 წლის | 150 ათ. € | |
| Cardiff City | 21 წლის | 150 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
საბაზრო ღირებულება: 400 ათ. €.
Max Watters, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 9 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Max Watters, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 9 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 463.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ლიგა ტუ | Port Vale | 6 | 302 | 0 | 0 | 6,4 |
| ინგლისის EFL ტროფი | Port Vale | 2 | 104 | 1 | 0 | 7,2 | |
| ინგლისის EFL ტროფი | Mansfield Town | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Dundee United | 24 | 1344 | 2 | 3 | 6,6 |
| კონფერენციათა ლიგა | Dundee United | 4 | 193 | 3 | 0 | 7,2 | |
| შოტლანდიის თასი | Dundee United | 3 | 190 | 0 | 0 | 6,5 | |
| შოტლანდიის ლიგის თასი | Dundee United |
| 1 |
| 17 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024-2025 | ლიგა ვან | Barnsley | 30 | 1409 | 5 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის ლიგის თასი | Barnsley | 3 | 179 | 1 | 0 | 7,0 | |
| ინგლისის FA თასი | Barnsley | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | ლიგა ვან | Barnsley | 24 | 789 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის EFL ტროფი | Barnsley | 3 | 196 | 0 | 0 | 6,2 | |
| ინგლისის FA თასი | Barnsley | 2 | 81 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | ლიგა ვან | Barnsley | 21 | 643 | 4 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონშიპი | Cardiff City | 11 | 522 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | ჩემპიონშიპი | Cardiff City | 7 | 304 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ლიგა ვან | Milton Keynes Dons | 11 | 486 | 5 | 1 | 7,1 | |
| ინგლისის FA თასი | Milton Keynes Dons | 2 | 132 | 1 | 0 | 8,0 | |
| ინგლისის EFL ტროფი | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Milton Keynes Dons | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონშიპი | Cardiff City | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,3 | |
| ლიგა ტუ | Crawley Town | 15 | 1030 | 13 | 0 | 7,3 | |
| ინგლისის FA თასი | Crawley Town | 3 | 153 | 2 | 0 | 7,4 | |
| ინგლისის EFL ტროფი | Crawley Town | 1 | 55 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | ლიგა ვან | Doncaster Rovers | 5 | 55 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის EFL ტროფი | Doncaster Rovers | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,5 |