საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
უმაღლესი: 1 მლნ. € (27 ივნ. 2019)
განახლდა:
პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 38, სიმაღლე: 191 სმ. Michael Morrison, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 18 მატჩი, 0 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Michael Morrison ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Cambridge United - Barrow და მოედანზე 20 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 25 აპრილი, 2026.
Cambridge United: 124 მატჩი, 2 გოლი, 3 ასისტი
Portsmouth: 28 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Reading: 113 მატჩი, 8 გოლი, 5 ასისტი
Reading U23: 1 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Birmingham City: 161 მატჩი, 13 გოლი, 5 ასისტი
Charlton Athletic: 5 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Michael Morrison – ასაკი: 38 წელი. დაბადების თარიღი: 3 მარტი, 1988.
პოზიცია: მცველი.
Michael Morrison – სიმაღლე: 191 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Cambridge United | 38 წლის | 25 ათ. € | |
| Cambridge United | 37 წლის | 50 ათ. € | |
| Cambridge United | 37 წლის | 50 ათ. € | |
| Cambridge United | 36 წლის | 75 ათ. € | |
| Cambridge United | 36 წლის | 100 ათ. € | |
| Cambridge United | 35 წლის | 100 ათ. € | |
| Cambridge United | 35 წლის | 100 ათ. € | |
| Cambridge United | 35 წლის | 200 ათ. € | |
| Reading | 34 წლის | 300 ათ. € | |
| Reading | 33 წლის | 400 ათ. € | |
| Reading | 33 წლის | 500 ათ. € | |
| Reading | 33 წლის | 600 ათ. € | |
| Reading | 32 წლის | 800 ათ. € | |
| Reading | 32 წლის | 800 ათ. € | |
| Reading | 31 წლის | 1 მლნ. € | |
| Birmingham City | 31 წლის | 1 მლნ. € | |
| Birmingham City | 30 წლის | 750 ათ. € | |
| Birmingham City | 29 წლის | 750 ათ. € | |
| Birmingham City | 28 წლის | 750 ათ. € | |
| Birmingham City | 28 წლის | 700 ათ. € | |
| Birmingham City | 27 წლის | 700 ათ. € | |
| Birmingham City | 26 წლის | 700 ათ. € | |
| Charlton Athletic | 25 წლის | 700 ათ. € | |
| Charlton Athletic | 25 წლის | 600 ათ. € | |
| Charlton Athletic | 24 წლის | 500 ათ. € | |
| Leicester | 22 წლის | 250 ათ. € | |
| Leicester | 21 წლის | 200 ათ. € | |
| Leicester | 21 წლის | 50 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
Michael Morrison, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 18 მატჩი, 0 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
Michael Morrison, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 18 მატჩი, 0 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1269. საშუალო შეფასება: 6,7.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ლიგა 2 (ინგლისი) | Cambridge United | 17 | 1179 | 0 | 1 | 6,7 |
| FA Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Cambridge United | 41 | 3583 | 1 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023-2024 |
|---|
| ლიგა 1 (ინგლისი) |
| Cambridge United |
| 38 |
| 3420 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 157 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Cambridge United | 19 | 1516 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ლიგა 1 (ინგლისი) | Portsmouth | 22 | 1510 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Portsmouth | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Portsmouth | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Portsmouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | ჩემპიონშიპი | Reading | 29 | 2610 | 2 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Reading U23 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | ჩემპიონშიპი | Reading | 35 | 3045 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Reading | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,3 | |
| კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Reading | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | ჩემპიონშიპი | Reading | 43 | 3714 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 2 | 240 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Reading | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | ჩემპიონშიპი | Birmingham City | 43 | 3561 | 7 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2017-2018 | ჩემპიონშიპი | Birmingham City | 33 | 1736 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | ჩემპიონშიპი | Birmingham City | 31 | 2384 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | ჩემპიონშიპი | Birmingham City | 46 | 3960 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | ჩემპიონშიპი | Birmingham City | 7 | 561 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონშიპი | Charlton Athletic | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | ჩემპიონშიპი | Charlton Athletic | 3 | 201 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ჩემპიონშიპი | Charlton Athletic | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | ჩემპიონშიპი | Leicester City | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | ჩემპიონშიპი | Preston North End | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონშიპი | Leicester City | 1 | 61 | 0 | 0 | – |