რეკლამა
Neto Borges თამაშობს გუნდში Middlesbrough. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: ბრაზილია, ასაკი: 30, სიმაღლე: 183 სმ, საბაზრო ღირებულება: 2,5 მლნ. €. 2026-2027: 16 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Middlesbrough - Charlton Athletic (31 ოქტომბერი, 2026).
განახლდა:

საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 4 მლნ. € (26 ივნ. 2023)
Middlesbrough: 13 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Middlesbrough — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Neto Borges მოედანზე 908 წუთი იყო და 11 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Middlesbrough: 55 მატჩი, 2 გოლი, 3 ასისტი
Bristol City: 40 მატჩი, 0 გოლი, 5 ასისტი
Clermont: 64 მატჩი, 3 გოლი, 2 ასისტი
Tondela: 35 მატჩი, 3 გოლი, 5 ასისტი
Vasco da Gama Saf - RJ: 23 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Racing Genk: 5 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Middlesbrough, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Neto Borges – ასაკი: 30 წელი. დაბადების თარიღი: 13 სექტემბერი, 1996.
პოზიცია: მცველი.
Neto Borges – კლუბი: Middlesbrough.
Neto Borges – სიმაღლე: 183 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Bristol City | 29 წლის | 2,5 მლნ. € | |
| Bristol City | 29 წლის | 2,6 მლნ. € | |
| Middlesbrough | 28 წლის | 3 მლნ. € | |
| Middlesbrough | 28 წლის | 3 მლნ. € | |
| Clermont | 27 წლის | 3 მლნ. € | |
| Clermont | 27 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Clermont | 26 წლის | 4 მლნ. € | |
| Clermont | 26 წლის | 2 მლნ. € | |
| Clermont | 26 წლის | 1,2 მლნ. € | |
| Clermont | 26 წლის | 1 მლნ. € | |
| Tondela | 25 წლის | 800 ათ. € | |
| Tondela | 25 წლის | 800 ათ. € | |
| Tondela | 25 წლის | 950 ათ. € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 წლის | 950 ათ. € | |
| Vasco da Gama Saf | 23 წლის | 1 მლნ. € | |
| Racing Genk | 23 წლის | 1 მლნ. € | |
| Racing Genk | 23 წლის | 1,3 მლნ. € | |
| Racing Genk | 22 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Racing Genk | 22 წლის | 1,8 მლნ. € | |
| Hammarby | 22 წლის | 700 ათ. € | |
| Hammarby | 21 წლის | 400 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარცხენა.
მოქალაქეობა: ბრაზილია.
საბაზრო ღირებულება: 2,5 მლნ. €.
Neto Borges, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Neto Borges, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 16 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1133. საშუალო შეფასება: 6,7.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ჩემპიონშიპი | Middlesbrough | 13 | 908 | 1 | 0 | 6,7 |
| ინგლისის ლიგის თასი | Middlesbrough | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | ჩემპიონშიპი | Bristol City | 38 | 2728 | 0 | 3 | 6,6 |
| ინგლისის FA თასი | Bristol City | 2 | 125 | 0 | 2 | 7,4 | |
| ჩემპიონშიპი | Middlesbrough | 3 | 10 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ინგლისის ლიგის თასი | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | ჩემპიონშიპი |
| 35 |
| 2898 |
| 1 |
| 3 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | ლიგა 1 | Clermont | 28 | 2528 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| საფრანგეთის თასი | Clermont | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | ლიგა 1 | Clermont | 33 | 2838 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| საფრანგეთის თასი | Clermont | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | პრიმეირა ლიგა | Tondela | 29 | 2132 | 1 | 5 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| პორტუგალიის თასი | Tondela | 6 | 432 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | ბრაზილიის სერია A | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 174 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კონმებოლის სამხრეთამერიკის თასი | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020 | ბრაზილიის სერია A | Vasco da Gama Saf - RJ | 14 | 829 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ბრაზილიის თასი | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | ბელგიის პრო ლიგა | Racing Genk | 4 | 260 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ჩემპიონთა ლიგა | Racing Genk | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ბელგიის თასი | Royal Antwerp | 1 | 108 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ალსვენსკანი | Hammarby | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,4 |
|---|
| 2018 | ალსვენსკანი | Hammarby | 9 | 742 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|