საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
უმაღლესი: 225 ათ. € (27 ივნ. 2024)
განახლდა:
Reece Cole თამაშობს გუნდში Exeter City. პოზიცია: ნახევარმცველი, ეროვნება: ინგლისი, ასაკი: 28, სიმაღლე: 178 სმ, საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €. Reece Cole, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 9 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Reece Cole ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Bristol Rovers - Exeter City და მოედანზე 90 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 26 სექტემბერი, 2026.
Exeter City: 8 მატჩი, 1 გოლი, 0 ასისტი
Exeter City — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Reece Cole მოედანზე 703 წუთი იყო და 8 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Exeter City: 117 მატჩი, 18 გოლი, 8 ასისტი
Dunfermline Athletic: 8 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Partick Thistle: 15 მატჩი, 1 გოლი, 2 ასისტი
Yeovil Town: 1 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Exeter City, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Reece Cole – ასაკი: 28 წელი. დაბადების თარიღი: 17 თებერვალი, 1998.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Exeter City | 28 წლის | 200 ათ. € | |
| Exeter City | 27 წლის | 200 ათ. € | |
| Exeter City | 27 წლის | 150 ათ. € | |
| Exeter City | 26 წლის | 200 ათ. € | |
| Exeter City | 26 წლის | 225 ათ. € | |
| Exeter City | 25 წლის | 150 ათ. € | |
| Dunfermline Athletic | 24 წლის | 100 ათ. € | |
| Dunfermline Athletic | 23 წლის | 100 ათ. € | |
| Partick Thistle | 21 წლის | 100 ათ. € | |
| Partick Thistle | 21 წლის | 50 ათ. € |
Reece Cole, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 9 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
პოზიცია: ნახევარმცველი.
Reece Cole – კლუბი: Exeter City.
Reece Cole – სიმაღლე: 178 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: ინგლისი.
საბაზრო ღირებულება: 200 ათ. €.
Reece Cole, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 9 მატჩი, 1 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 775. საშუალო შეფასება: 6,4.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ლიგა 2 (ინგლისი) | Exeter City | 8 | 703 | 1 | 0 | 6,5 |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Exeter City | 35 | 1962 | 7 | 4 | 6,5 |
| FA Cup | Exeter City | 2 | 142 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 2 | 74 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Exeter City | 22 | 952 | 3 | 0 | 6,6 |
| FA Cup |
| Exeter City |
| 2 |
| 100 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| English Football League Trophy | Exeter City | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | ლიგა 1 (ინგლისი) | Exeter City | 39 | 2669 | 7 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Exeter City | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | შოტლანდიის ჩემპიონშიპი | Dunfermline Athletic | 6 | 190 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Dunfermline Athletic | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | შოტლანდიის ჩემპიონშიპი | Partick Thistle | 12 | 1019 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Challenge Cup | Partick Thistle | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Partick Thistle | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Scottish League Cup | Partick Thistle | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | English Football League Cup | Yeovil Town | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|