საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
უმაღლესი: 4 მლნ. € (26 ივნ. 2022)
განახლდა:
პოზიცია: ნახევარმცველი, ეროვნება: შოტლანდია, ასაკი: 34, სიმაღლე: 182 სმ, საბაზრო ღირებულება: 100 ათ. €. Ryan James Jack, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 28 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Ryan James Jack ბოლოს მონაწილეობდა მატჩში Esenler Erokspor - Keçiörengücü და მოედანზე 77 წუთი გაატარა. მატჩის თარიღი: 19 აპრილი, 2026.
Esenler Erokspor: 55 მატჩი, 4 გოლი, 3 ასისტი
Rangers: 195 მატჩი, 15 გოლი, 15 ასისტი
Aberdeen: 12 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Ryan James Jack – ასაკი: 34 წელი. დაბადების თარიღი: 27 თებერვალი, 1992.
პოზიცია: ნახევარმცველი.
Ryan James Jack – სიმაღლე: 182 სმ.
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: შოტლანდია.
საბაზრო ღირებულება: 100 ათ. €.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Erokspor | 34 წლის | 125 ათ. € | |
| Erokspor | 34 წლის | 150 ათ. € | |
| Erokspor | 33 წლის | 200 ათ. € | |
| Erokspor | 33 წლის | 250 ათ. € | |
| Erokspor | 33 წლის | 325 ათ. € | |
| Erokspor | 33 წლის | 400 ათ. € | |
| Erokspor | 32 წლის | 500 ათ. € | |
| Erokspor | 32 წლის | 600 ათ. € | |
| Rangers | 32 წლის | 1 მლნ. € | |
| Rangers | 32 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Rangers | 31 წლის | 2,5 მლნ. € | |
| Rangers | 31 წლის | 3 მლნ. € | |
| Rangers | 31 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Rangers | 30 წლის | 4 მლნ. € | |
| Rangers | 30 წლის | 4 მლნ. € | |
| Rangers | 29 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Rangers | 29 წლის | 3,5 მლნ. € | |
| Rangers | 28 წლის | 3 მლნ. € | |
| Rangers | 28 წლის | 1,7 მლნ. € | |
| Rangers | 28 წლის | 1,7 მლნ. € | |
| Rangers | 27 წლის | 2,2 მლნ. € | |
| Rangers | 27 წლის | 1,5 მლნ. € | |
| Rangers | 26 წლის | 850 ათ. € | |
| Rangers | 26 წლის | 850 ათ. € | |
| Rangers | 26 წლის | 700 ათ. € | |
| Aberdeen | 24 წლის | 700 ათ. € | |
| Aberdeen | 23 წლის | 900 ათ. € | |
| Aberdeen | 22 წლის | 650 ათ. € | |
| Aberdeen | 21 წლის | 650 ათ. € | |
| Aberdeen | 20 წლის | 600 ათ. € | |
| Aberdeen | 19 წლის | 500 ათ. € | |
| Aberdeen | 19 წლის | 350 ათ. € | |
| Aberdeen | 18 წლის | 250 ათ. € | |
| Aberdeen | 18 წლის | 75 ათ. € |
Ryan James Jack, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 28 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა.
Ryan James Jack, სეზონი 2025-2026: ყველა ტურნირში 28 მატჩი, 3 გოლი და 1 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 1194. საშუალო შეფასება: 6,7.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | თურქეთის პირველი ლიგა | Esenler Erokspor | 28 | 1194 | 3 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | თურქეთის პირველი ლიგა | Esenler Erokspor | 26 | 1967 | 1 | 2 | 6,6 |
| Turkish Cup | Esenler Erokspor | 1 | 26 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | უეფას ევროპის ჩემპიონატი | შოტლანდიანაკრები | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 11 | 446 | 1 | 0 | 6,9 |
| უეფას ჩემპიონთა ლიგა | Rangers | 4 | 239 | 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish Cup | Rangers | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish League Cup | Rangers | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,5 |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | შოტლანდიანაკრები | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 25 | 1627 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ჩემპიონთა ლიგა | Rangers | 5 | 259 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 3 | 235 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Rangers | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| უეფას ერთა ლიგა | შოტლანდიანაკრები | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 10 | 430 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 9 | 679 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Scottish Cup | Rangers | 3 | 200 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,4 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | შოტლანდიანაკრები | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 19 | 1225 | 2 | 1 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 5 | 218 | 0 | 0 | 6,7 | |
| უეფას ერთა ლიგა | შოტლანდიანაკრები | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,8 | |
| უეფას ევროპის ჩემპიონატი | შოტლანდიანაკრები | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 19 | 1628 | 4 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 14 | 1206 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 3 | 257 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Rangers | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| უეფას ევროპის ჩემპიონატი | შოტლანდიანაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 29 | 2324 | 4 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 8 | 687 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish Cup | Rangers | 5 | 450 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,2 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | შოტლანდიანაკრები | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Rangers | 9 | 747 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| უეფას ევროპა ლიგა | Rangers | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Aberdeen | 2 | 142 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Aberdeen | 7 | 518 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2014-2015 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Aberdeen | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2012-2013 | შოტლანდიის პრემიერშიპი | Aberdeen | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|