რეკლამა
Taylor Davila თამაშობს გუნდში Louisville City. პოზიცია: ნახევარმცველი, ასაკი: 26, სიმაღლე: 185 სმ, საბაზრო ღირებულება: 400 ათ. €. 2026: 36 მატჩი, 0 გოლი, 8 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Louisville City - Pittsburgh Riverhounds (31 ოქტომბერი, 2026).
განახლდა:
საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 400 ათ. € (24 ნოე. 2025)
Louisville City: 30 მატჩი, 0 გოლი, 9 ასისტი
Louisville City — 2026 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Taylor Davila მოედანზე 2526 წუთი იყო და 27 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Louisville City: 114 მატჩი, 12 გოლი, 30 ასისტი
Rio Grande Valley: 34 მატჩი, 6 გოლი, 4 ასისტი
Los Angeles Galaxy II: 51 მატჩი, 3 გოლი, 3 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Louisville City, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Taylor Davila – ასაკი: 26 წელი. დაბადების თარიღი: 4 აგვისტო, 2000.
პოზიცია: ნახევარმცველი.
Taylor Davila – კლუბი: Louisville City.
Taylor Davila – სიმაღლე: 185 სმ.
საბაზრო ღირებულება: 400 ათ. €.
Taylor Davila, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 36 მატჩი, 0 გოლი და 8 საგოლე გადაცემა.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Louisville City | 25 წლის | 400 ათ. € | |
| Louisville City | 25 წლის | 400 ათ. € | |
| Louisville City | 24 წლის | 350 ათ. € | |
| Louisville City | 24 წლის | 350 ათ. € | |
| Louisville City | 23 წლის | 250 ათ. € | |
| Rio Grande Valley | 23 წლის | 250 ათ. € | |
| Rio Grande Valley | 22 წლის | 200 ათ. € | |
| Ventura County | 22 წლის | 150 ათ. € | |
| Ventura County | 21 წლის | 150 ათ. € | |
| Ventura County | 21 წლის | 50 ათ. € | |
| Ventura County | 20 წლის | 25 ათ. € |
Taylor Davila, სეზონი 2026: ყველა ტურნირში 36 მატჩი, 0 გოლი და 8 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 2984. საშუალო შეფასება: 6,8.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL ჩემპიონშიპი | Louisville City | 26 | 2167 | 0 | 6 | 6,9 |
| USL თასი | Louisville City | 7 | 529 | 0 | 1 | 6,7 | |
| აშშ-ის ღია თასი | Louisville City | 3 | 288 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2025-2026 | USL ჩემპიონშიპი | Louisville City | 17 | 1465 | 2 | 7 | 7,0 |
| 2025 | USL ჩემპიონშიპი | Louisville City | 13 | 1156 | 2 | 2 | 7,1 |
| აშშ-ის ღია თასი | Louisville City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | USL ჩემპიონშიპი |
| Louisville City |
| 10 |
| 846 |
| 3 |
| 4 |
| 7,3 |
| USL თასი | Louisville City | 3 | 267 | 0 | 1 | 6,8 |
| აშშ-ის ეროვნული პრემიერ საფეხბურთო ლიგა | Louisville City | 1 | 90 | 0 | 2 | 8,3 |
| 2024 | USL ჩემპიონშიპი | Louisville City | 29 | 2410 | 5 | 6 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| აშშ-ის ღია თასი | Louisville City | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Louisville City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL ჩემპიონშიპი | Louisville City | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,7 | |
| USL ჩემპიონშიპი | Rio Grande Valley | 7 | 624 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2023 | USL ჩემპიონშიპი | Rio Grande Valley | 16 | 1354 | 3 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | USL ჩემპიონშიპი | Rio Grande Valley | 10 | 890 | 3 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| აშშ-ის ღია თასი | Rio Grande Valley | 1 | 88 | 0 | 0 | 7,0 | |
| USL ჩემპიონშიპი | Los Angeles Galaxy II | 1 | 18 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | USL ჩემპიონშიპი | Los Angeles Galaxy II | 22 | 1044 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | USL ჩემპიონშიპი | Los Angeles Galaxy II | 6 | 459 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2021 | USL ჩემპიონშიპი | Los Angeles Galaxy II | 19 | 1253 | 0 | 2 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL ჩემპიონშიპი | Los Angeles Galaxy II | 3 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|