რეკლამა
Yerry Mina თამაშობს გუნდში Cagliari. პოზიცია: მცველი, ეროვნება: კოლუმბია, ასაკი: 32, სიმაღლე: 195 სმ, საბაზრო ღირებულება: 2,5 მლნ. €. 2026-2027: 4 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი. ბოლო აღრიცხული მონაწილეობა: Roma - Cagliari (27 ოქტომბერი, 2026).
განახლდა:

საშუალო რეიტინგი თვეში
მნიშვნელობების შესაცვლელად შეეხეთ დიაგრამას
ტრავმირებული
მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი
უმაღლესი: 30 მლნ. € (12 აგვ. 2018)
Cagliari: 4 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Cagliari — 2026/27 სეზონის ხელმისაწვდომ ჩანაწერებში Yerry Mina მოედანზე 360 წუთი იყო და 4 მატჩი სასტარტო შემადგენლობაში დაიწყო.
Cagliari: 76 მატჩი, 5 გოლი, 0 ასისტი
Fiorentina: 7 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Everton: 102 მატჩი, 9 გოლი, 1 ასისტი
Barcelona: 4 მატჩი, 0 გოლი, 1 ასისტი
Valencia: 2 მატჩი, 0 გოლი, 0 ასისტი
Palmeiras - SP: 28 მატჩი, 6 გოლი, 2 ასისტი
დაკავშირებული გვერდები: Cagliari, ფეხბურთის ცოცხალი ანგარიში
Yerry Mina – ასაკი: 32 წელი. დაბადების თარიღი: 23 სექტემბერი, 1994.
პოზიცია: მცველი.
Yerry Mina – კლუბი: Cagliari.
Yerry Mina – სიმაღლე: 195 სმ.
| თარიღი | გუნდი | ასაკი | ღირებულება |
|---|---|---|---|
| Cagliari | 31 წლის | 2,5 მლნ. € | |
| Cagliari | 31 წლის | 3 მლნ. € | |
| Cagliari | 30 წლის | 3 მლნ. € | |
| Cagliari | 30 წლის | 3 მლნ. € | |
| Cagliari | 29 წლის | 3 მლნ. € | |
| Cagliari | 29 წლის | 3 მლნ. € | |
| Fiorentina | 29 წლის | 5 მლნ. € | |
| Everton | 28 წლის | 10 მლნ. € | |
| Everton | 28 წლის | 12 მლნ. € | |
| Everton | 28 წლის | 18 მლნ. € | |
| Everton | 27 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 27 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 26 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 26 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 26 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 25 წლის | 20 მლნ. € | |
| Everton | 25 წლის | 25 მლნ. € | |
| Everton | 24 წლის | 25 მლნ. € | |
| Everton | 24 წლის | 30 მლნ. € | |
| Everton | 23 წლის | 30 მლნ. € | |
| Barcelona | 23 წლის | 20 მლნ. € | |
| Barcelona | 23 წლის | 9 მლნ. € | |
| Palmeiras | 23 წლის | 9 მლნ. € | |
| Palmeiras | 23 წლის | 9 მლნ. € | |
| Palmeiras | 22 წლის | 5 მლნ. € | |
| Palmeiras | 21 წლის | 750 ათ. € | |
| Independiente Santa Fe | 21 წლის | 650 ათ. € |
წამყვანი ფეხი: მარჯვენა.
მოქალაქეობა: კოლუმბია.
საბაზრო ღირებულება: 2,5 მლნ. €.
Yerry Mina, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა.
Yerry Mina, სეზონი 2026-2027: ყველა ტურნირში 4 მატჩი, 0 გოლი და 0 საგოლე გადაცემა. ნათამაშები წუთები: 360. საშუალო შეფასება: 6,8.
| სეზონი | ტურნირი | გუნდი | მატჩები | ნათამაშები წუთები | გოლები | ასისტები | შეფასება |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | სერია A | Cagliari | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2026 | მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (კონმებოლი) | კოლუმბიანაკრები | 7 | 456 | 1 | 0 | 7,0 |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოლუმბიანაკრები | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,7 | |
| მსოფლიო ჩემპიონატი | კოლუმბიანაკრები | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | სერია A | Cagliari | 26 | 2153 | 2 | 0 | 6,9 |
| იტალიის თასი | Cagliari | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 |
|---|
| სერია A |
| Cagliari |
| 31 |
| 2576 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (კონმებოლი) | კოლუმბიანაკრები | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | კონმებოლის ამერიკის თასი | კოლუმბიანაკრები | 1 | 65 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2023-2024 | სერია A | Cagliari | 14 | 1218 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| სერია A | Fiorentina | 4 | 41 | 0 | 0 | 6,6 | |
| იტალიის თასი | Fiorentina | 2 | 55 | 0 | 0 | 6,3 | |
| კონფერენციათა ლიგა | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| კონმებოლის ამერიკის თასი | კოლუმბიანაკრები | 1 | 15 | 0 | 0 | 7,1 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოლუმბიანაკრები | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2022-2023 | პრემიერ ლიგა | Everton | 7 | 596 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Everton | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| ინგლისის ლიგის თასი | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოლუმბიანაკრები | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2022 | მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (კონმებოლი) | კოლუმბიანაკრები | 6 | 539 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | პრემიერ ლიგა | Everton | 13 | 847 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კლუბების საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | Everton | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,7 | |
| ინგლისის FA თასი | Everton | 1 | 76 | 1 | 0 | 8,4 | |
| მსოფლიო ჩემპიონატის შესარჩევი (კონმებოლი) | კოლუმბიანაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021 | კონმებოლის ამერიკის თასი | კოლუმბიანაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2020-2021 | პრემიერ ლიგა | Everton | 24 | 1939 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის FA თასი | Everton | 4 | 354 | 1 | 0 | 6,9 | |
| ინგლისის ლიგის თასი | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| კონმებოლის ამერიკის თასი | კოლუმბიანაკრები | 5 | 415 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | პრემიერ ლიგა | Everton | 29 | 2281 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის ლიგის თასი | Everton | 3 | 221 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ინგლისის FA თასი | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოლუმბიანაკრები | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019 | კონმებოლის ამერიკის თასი | კოლუმბიანაკრები | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | პრემიერ ლიგა | Everton | 13 | 892 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ინგლისის FA თასი | Everton | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,8 | |
| საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები | კოლუმბიანაკრები | 3 | 222 | 0 | 0 | – |
| 2018 | მსოფლიო ჩემპიონატი | კოლუმბიანაკრები | 3 | 300 | 3 | 0 | 8,2 |
|---|
| 2017-2018 | ლა ლიგა | Barcelona | 4 | 280 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ლა ლიგა | Valencia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ესპანეთის თასი | Valencia | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,5 | |
| ბრაზილიის სერია A | Palmeiras - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017 | ბრაზილიის სერია A | Palmeiras - SP | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | ბრაზილიის სერია A | Palmeiras - SP | 12 | 916 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2016 | ბრაზილიის სერია A | Palmeiras - SP | 9 | 765 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| კოლუმბიის პრიმერა A | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2015-2016 | კოლუმბიის პრიმერა A | Independiente Santa Fe | 13 | 630 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2015 | კოლუმბიის პრიმერა A | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,7 |
|---|