Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 400k € (6. juni 2021)
Sist oppdatert:
Alejandro Moralez spiller for Llaneros. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Colombia, Alder: 25, Høyde: 190 cm, Markedsverdi: 250k €. Alejandro Moralez i 2026: 9 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Alejandro Moralez spilte, var Llaneros – America de Cali, med 90 minutter på banen. Kampdato: 5. oktober 2026.
Llaneros: 19 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Llaneros i sesongen 2026 spilte Alejandro Moralez 1467 minutter og startet 16 kamper.
Llaneros: 19 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Fortaleza F.C: 29 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Independiente Santa Fe: 16 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Llaneros, Live resultater fotball
Alejandro Moralez er 25 år gammel. Fødselsdato: 19. april 2001.
Posisjon: Forsvarer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Llaneros | 25 år | 250k € | |
| Llaneros | 25 år | 350k € | |
| Llaneros | 24 år | 350k € | |
| Real Cartagena | 24 år | 200k € | |
| Atletico Bucaramanga | 24 år | 150k € | |
| Atletico Bucaramanga | 23 år | 200k € | |
| Fortaleza | 23 år | 300k € | |
| Fortaleza | 23 år | 300k € | |
| Fortaleza | 22 år | 300k € | |
| Fortaleza | 22 år | 250k € | |
| Independiente Santa Fe | 21 år | 200k € | |
| Independiente Santa Fe | 21 år | 200k € | |
| Independiente Santa Fe | 20 år | 300k € | |
| Independiente Santa Fe | 20 år | 400k € | |
| Independiente Santa Fe | 19 år | 250k € |
Alejandro Moralez spiller for Llaneros.
Alejandro Moralez er 190 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Colombia.
Markedsverdi: 250k €.
Alejandro Moralez i 2026: 9 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Alejandro Moralez i 2026: 9 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 751 minutter. Snittvurdering: 6,4.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Llaneros | 9 | 751 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Llaneros | 10 | 716 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Categoría Primera A | Fortaleza F.C | 4 | 280 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Categoría Primera A | Fortaleza F.C | 17 | 1 211 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Categoría Primera A | Fortaleza F.C | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,7 |
| Torneo Dimayor (Colombia) | Fortaleza F.C | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Torneo Dimayor (Colombia) |
| 4 |
| 169 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Categoría Primera A | Independiente Santa Fe | 3 | 59 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Superliga de Colombia | Independiente Santa Fe | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021 | Categoría Primera A | Independiente Santa Fe | 7 | 541 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente Santa Fe | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Copa Libertadores | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Independiente Santa Fe | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |