
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 4 mill. € (27. juni 2019)
Sist oppdatert:
Andy Yiadom spiller for Wimbledon. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Ghana, Alder: 34, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 100k €. Andy Yiadom i 2026-2027: 9 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Andy Yiadom spilte, var Plymouth Argyle – Wimbledon, med 90 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Wimbledon: 6 kamper, 0 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Wimbledon i sesongen 2026/27 spilte Andy Yiadom 297 minutter og startet 3 kamper.
Wimbledon: 9 kamper, 0 mål, 2 målgivende
Reading: 255 kamper, 3 mål, 9 målgivende
Reading U21: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Reading U23: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Barnsley: 64 kamper, 0 mål, 5 målgivende
Relaterte sider: Wimbledon, Live resultater fotball
Andy Yiadom er 34 år gammel. Fødselsdato: 2. desember 1991.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Reading | 34 år | 100k € | |
| Reading | 33 år | 125k € | |
| Reading | 33 år | 175k € | |
| Reading | 33 år | 200k € | |
| Reading | 32 år | 300k € | |
| Reading | 32 år | 400k € | |
| Reading | 31 år | 800k € | |
| Reading | 30 år | 1 mill. € | |
| Reading | 30 år | 1,2 mill. € | |
| Reading | 29 år | 1,5 mill. € | |
| Reading | 29 år | 1,8 mill. € | |
| Reading | 29 år | 1,8 mill. € | |
| Reading | 28 år | 2,5 mill. € | |
| Reading | 28 år | 3,2 mill. € | |
| Reading | 28 år | 4 mill. € | |
| Reading | 27 år | 4 mill. € | |
| Reading | 26 år | 3 mill. € | |
| Barnsley | 26 år | 3 mill. € | |
| Barnsley | 25 år | 3 mill. € | |
| Barnsley | 25 år | 500k € | |
| Barnsley | 24 år | 100k € |
Andy Yiadom i 2026-2027: 9 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Posisjon: Forsvarer.
Andy Yiadom spiller for Wimbledon.
Andy Yiadom er 180 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Ghana.
Markedsverdi: 100k €.
Andy Yiadom i 2026-2027: 9 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 495 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Wimbledon | 6 | 297 | 0 | 1 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Wimbledon | 2 | 108 | 0 | 1 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Wimbledon | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | League One | Reading | 29 | 1 065 | 0 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Reading | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,8 | |
| English Football League Trophy | Reading | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | League One |
| Reading |
| 14 |
| 487 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Premier League 2, Division 1 | Reading | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| Premier League 2, Division 1 | Reading U21 | 2 | 117 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | League One | Reading | 33 | 2 430 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Reading | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Premier League 2, Division 1 | Reading U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Afrikamesterskapet | GhanaLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Championship | Reading | 41 | 3 559 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Japanese Kirin Cup | GhanaLandslag | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | GhanaLandslag | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Championship | Reading | 38 | 3 365 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | GhanaLandslag | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Afrikamesterskapet | GhanaLandslag | 3 | 261 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2020-2021 | Championship | Reading | 21 | 1 623 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Reading | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English U23 Premier League | Reading U23 | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian IBU | GhanaLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | GhanaLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Championship | Reading | 24 | 2 146 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019 | Afrikamesterskapet | GhanaLandslag | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Championship | Reading | 45 | 1 890 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup | Reading | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Afrikamesterskapet | GhanaLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Championship | Barnsley | 32 | 2 617 | 0 | 3 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Barnsley | 32 | 2 582 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|