Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 800k € (29. juni 2019)
Sist oppdatert:
Beder Caicedo spiller for Orense. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Ecuador, Alder: 34, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 250k €. Beder Caicedo i 2026: 32 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Beder Caicedo spilte, var Orense – Deportivo Cuenca, med 65 minutter på banen. Kampdato: 11. oktober 2026.
Orense: 31 kamper, 1 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Orense i sesongen 2026 spilte Beder Caicedo 2711 minutter og startet 31 kamper.
Orense: 65 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Independiente del Valle: 103 kamper, 3 mål, 5 målgivende
Barcelona SC(ECU): 14 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Orense, Live resultater fotball
Beder Caicedo er 34 år gammel. Fødselsdato: 13. mai 1992.
Posisjon: Forsvarer.
Beder Caicedo spiller for Orense.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Orense | 34 år | 250k € | |
| Orense | 33 år | 250k € | |
| Orense | 33 år | 250k € | |
| Independiente del Valle | 32 år | 250k € | |
| Independiente del Valle | 32 år | 300k € | |
| Independiente del Valle | 31 år | 300k € | |
| Independiente del Valle | 31 år | 350k € | |
| Independiente del Valle | 30 år | 450k € | |
| Independiente del Valle | 30 år | 500k € | |
| Independiente del Valle | 29 år | 600k € | |
| Independiente del Valle | 29 år | 700k € | |
| Independiente del Valle | 28 år | 800k € | |
| Independiente del Valle | 28 år | 600k € | |
| Independiente del Valle | 27 år | 475k € | |
| Barcelona | 27 år | 600k € | |
| Barcelona | 27 år | 800k € | |
| Barcelona | 26 år | 600k € | |
| Barcelona | 26 år | 400k € | |
| Barcelona | 25 år | 600k € | |
| Barcelona | 25 år | 300k € | |
| Delfin | 24 år | 450k € | |
| Delfin | 24 år | 550k € |
Beder Caicedo er 180 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Ecuador.
Markedsverdi: 250k €.
Beder Caicedo i 2026: 32 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Beder Caicedo i 2026: 32 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 2 727 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 30 | 2 625 | 1 | 1 | 6,3 |
| Copa Sudamericana | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| VM-kvalifisering (CONMEBOL) | EcuadorLandslag | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 32 | 2 605 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| LigaPro Serie A (Ecuador) |
| Independiente del Valle |
| 10 |
| 478 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 10 | 700 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 286 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Copa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 644 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2023 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 542 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 3 | 117 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 183 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conmebol Club challenge | Independiente del Valle | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Ecuador | Independiente del Valle | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2022 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 4 | 94 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Independiente del Valle | 3 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| VM-kvalifisering (CONMEBOL) | EcuadorLandslag | 2 | 81 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 15 | 1 105 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 6 | 422 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2020 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 623 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Copa Libertadores | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 118 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Barcelona SC(ECU) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Copa América | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2017-2018 | Copa Sudamericana | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|