Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 8 mill. € (27. juni 2019)
Sist oppdatert:
Bradley Dack spiller for Gillingham. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: England, Alder: 32, Høyde: 175 cm, Markedsverdi: 150k €. Bradley Dack i 2026-2027: 5 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Bradley Dack spilte, var Gillingham – Brighton U21, med 77 minutter på banen. Kampdato: 13. oktober 2026.
Gillingham: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Gillingham i sesongen 2026/27 spilte Bradley Dack 41 minutter og startet 0 kamper.
Gillingham: 75 kamper, 10 mål, 5 målgivende
Sunderland: 20 kamper, 2 mål, 3 målgivende
Blackburn Rovers: 141 kamper, 27 mål, 8 målgivende
Blackburn Rovers U21: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Blackburn Rovers U23: 5 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Gillingham, Live resultater fotball
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Gillingham | 32 år | 150k € | |
| Gillingham | 31 år | 200k € | |
| Gillingham | 31 år | 225k € | |
| Gillingham | 30 år | 350k € | |
| Sunderland | 30 år | 1 mill. € | |
| Sunderland | 30 år | 1,2 mill. € | |
| Sunderland | 29 år | 1,5 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 29 år | 1,8 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 29 år | 1,8 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 28 år | 2 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 28 år | 3 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 28 år | 4 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 27 år | 4 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 27 år | 6 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 27 år | 6 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 26 år | 6,5 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 26 år | 6,5 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 26 år | 8 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 25 år | 8 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 25 år | 7 mill. € | |
| Blackburn Rovers | 24 år | 5 mill. € | |
| Gillingham | 23 år | 1 mill. € | |
| Gillingham | 22 år | 1 mill. € | |
| Gillingham | 21 år | 350k € | |
| Gillingham | 21 år | 150k € | |
| Gillingham | 20 år | 75k € | |
| Gillingham | 19 år | 50k € |
Posisjon: Midtbanespiller.
Bradley Dack spiller for Gillingham.
Bradley Dack er 175 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 150k €.
Bradley Dack i 2026-2027: 5 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Bradley Dack i 2026-2027: 5 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 163 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Gillingham | 3 | 41 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Trophy | Gillingham | 2 | 122 | 1 | 1 | 7,4 | |
| 2025-2026 | League Two | Gillingham | 41 | 2 577 | 7 | 2 | 6,5 |
| FA Cup | Gillingham | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | League Two | Gillingham | 19 | 663 | 1 | 1 | 6,4 |
| English Football League Trophy | Gillingham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2023-2024 |
| Sunderland |
| 16 |
| 585 |
| 1 |
| 1 |
| 6,6 |
| English U21 Premier League | Sunderland | 3 | 205 | 1 | 2 | 7,1 |
| English Football League Cup | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Championship | Blackburn Rovers | 27 | 1 208 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackburn Rovers | 3 | 262 | 1 | 1 | 7,4 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 3 | 218 | 2 | 1 | 7,2 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Championship | Blackburn Rovers | 9 | 284 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers | 1 | 46 | 0 | 0 | 5,8 | |
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 3 | 241 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2020-2021 | Championship | Blackburn Rovers | 16 | 802 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackburn Rovers | 1 | 73 | 0 | 0 | 5,6 | |
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 2 | 135 | 1 | 1 | 7,5 |
| 2019-2020 | Championship | Blackburn Rovers | 22 | 1 835 | 9 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 2 | 87 | 1 | 2 | 7,3 |
| 2018-2019 | Championship | Blackburn Rovers | 42 | 2 289 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Blackburn Rovers | 2 | 127 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | League One | Blackburn Rovers | 13 | 744 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Gillingham | 5 | 434 | 1 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | League One | Gillingham | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
|---|