Annonse
Bryan Lasme spiller for Schalke 04. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Frankrike, Alder: 27, Høyde: 194 cm, Markedsverdi: 600k €. 2026-2027: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Schalke 04 – RB Leipzig (31. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Høyeste: 2 mill. € (24. juni 2021)
Schalke 04: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Schalke 04 i sesongen 2026/27 spilte Bryan Lasme 7 minutter og startet 0 kamper.
Schalke 04: 49 kamper, 7 mål, 1 målgivende
Grasshopper Club Zürich: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Sion: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Arminia Bielefeld: 61 kamper, 12 mål, 4 målgivende
Sochaux: 61 kamper, 11 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Schalke 04, Live resultater fotball
Bryan Lasme er 27 år gammel. Fødselsdato: 14. november 1998.
Posisjon: Angriper.
Bryan Lasme spiller for Schalke 04.
Bryan Lasme er 194 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Schalke 04 | 27 år | 600k € | |
| Schalke 04 | 27 år | 600k € | |
| Grasshopper | 26 år | 600k € | |
| Schalke 04 | 26 år | 600k € | |
| Schalke 04 | 25 år | 600k € | |
| Schalke 04 | 25 år | 800k € | |
| Schalke 04 | 25 år | 900k € | |
| Arminia Bielefeld | 24 år | 800k € | |
| Arminia Bielefeld | 24 år | 800k € | |
| Arminia Bielefeld | 23 år | 1 mill. € | |
| Arminia Bielefeld | 23 år | 1,8 mill. € | |
| Sochaux | 22 år | 2 mill. € | |
| Sochaux | 22 år | 1,8 mill. € | |
| Sochaux | 21 år | 450k € | |
| Sochaux | 21 år | 350k € | |
| Sochaux | 21 år | 400k € | |
| Sochaux | 20 år | 400k € | |
| Cholet | 20 år | 200k € | |
| Sochaux | 19 år | 200k € |
Nasjonalitet: Frankrike.
Markedsverdi: 600k €.
Bryan Lasme i 2026-2027: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Bryan Lasme i 2026-2027: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 7 minutter. Snittvurdering: 6,3.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Schalke 04 | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga | Schalke 04 | 12 | 232 | 2 | 0 | 6,7 |
| DFB-Pokal | Schalke 04 | 1 | 40 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Sveitsisk Super League | Grasshopper Club Zürich | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| Sveitsisk Super League | Sion | 1 | 33 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2. Bundesliga | Schalke 04 | 6 | 65 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga |
| Schalke 04 |
| 26 |
| 1 184 |
| 4 |
| 1 |
| 6,6 |
| DFB-Pokal | Schalke 04 | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Schalke 04 | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Arminia Bielefeld | 33 | 1 697 | 7 | 4 | 6,6 | |
| DFB-Pokal | Arminia Bielefeld | 2 | 48 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Arminia Bielefeld | 23 | 867 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB-Pokal | Arminia Bielefeld | 2 | 167 | 2 | 0 | 7,4 | |
| 2. Bundesliga | Arminia Bielefeld | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Ligue 2 | Sochaux | 32 | 1 721 | 7 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Sochaux | 2 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 2 | Sochaux | 15 | 524 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de la Ligue | Sochaux | 1 | 67 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Ligue 2 | Sochaux | 10 | 234 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 2 | Sochaux | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
|---|